Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akinek volt "Gynecomastia"...

Akinek volt "Gynecomastia" (férfi mellkisebbítés) műtétje! Írna tapasztalatot? Nálam is tervben van!

Figyelt kérdés

12-13 éves korom óta ilyen a mellem. Apámnak a mai napig van (44 éves),de őt nem igazán érdekli. Abban a korban elég kövér voltam,de sikerült leadni belőle,és izmosodni. Mai napig is járok edzeni,futni,de ez olyan maradt. Kitapintható a mirigyes csomó a bimbóm alatt. Megmutattam a háziorvosomnak azt mondta,hogy elmúlik,de én ebben már nem hiszek. Szóval az a tervem,hogy beszélek magánúton egy sebésszel,aki megcsinálná nekem szépen. Régen csöcsösnek csúfoltak,teljes joggal,és sajnos hiába jobb a testem,még most sem vehetek föl akármilyen pólót,sőt.


Várom a tapasztalatokat,akár itt,akár privátban!

Minden részlet érdekel!

19F


2017. márc. 3. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. márc. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2012 nem most volt.
2017. márc. 3. 23:24
 3/4 anonim válasza:
Egy képet küldenél légyszi. Nagyon kiváncsi lennék hogy néz ki mert mintha nekem is hasonló lenne csak nem tudom hogy tényleg van vagy csak én látom annak.
2017. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ki lehet tapogatni! Konkrétan a mellbimbód alatt van a csomó. Fogd meg a bimbód,és csípd össze. Majd csípj minél nagyobbakat,és meg fogod találni a csomót.
2017. márc. 8. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!