Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Átmeneti teljes-részleges...

Átmeneti teljes-részleges impotencia?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hete szombati nap találkoztam egy lánnyal, akivel nagyon egymásra hangolódtunk, de az aktus elmaradt külső meglepetés tényezők miatt. Mivel nagyon be voltam indulva és már fájtak is a heréim, ezért ön kielégítettem, rögtön kétszer is, viszont azóta nincs olyan merevedésem mint korábban. Feláll, de nem úgy, nem olyan mereven és nem olyan intenzitással, ráadásul picit fáj is. Elmúlik ez idővel, amint regenerálódott és visszatér a régi kerékvágásba vagy valamit nagyon elszúrtam? Köszönöm a komoly válaszaitok előre is! 18/F

#impotencia #merevedési zavar #átmeneti impotencia
2017. máj. 19. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem az impontencia kategóriájába tartozik .Más egyén hatások miatt áll be a lankadás .
2017. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi baj sincs. A negatív élmény hagyott némi nyomot az idegrendszeredben, de ez hamarosan elmúlik.
2017. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Picit megnyugodtam most, ráadásul kezd regenerálódni napról-napra. Legalábbis úgy érzem.
2017. máj. 21. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!