Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért ilyen kicsi a péniszem,...

Miért ilyen kicsi a péniszem, valahogy lehet rajta változtatni?

Figyelt kérdés

Állva 11/3,5 cm körül van :( Azt mondják genetika, mégis apámnak meg a család szinte összes férfi tagjának lankadtan kb olyan mint nekem állva (boxeren keresztül,fürdőruhában már láttam).

11 évesen is ekkora volt, akkor is feltettem a kérdést azt írták ne aggódjak,majd megnő,pisilni elég...hát nem változott semmi, 20 évesen is csak hugyozni tudok vele.

Próbáltam jelq nevezetű gyakorlatot, de nem látok eredményt így 2 hónap után..gondolkozom veszek mellé pumpát vagy valamilyen pénisznövelő cuccot. Mi a véleményetek erről?

Meg még az érdekelne,hogy ezen lehetett-e volna változtatni annak idején pl. hormonkezeléssel?


2017. máj. 25. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Én úgy tudom, hogy a hormonkezelés az késő ennyi idősen.

Annyira nem kicsi, egy kicsit van az átlag alatt!

Növelni nem lehet se krémmel, se pumpával (csak ideiglenesen érhetsz el vele változást, de nagyon káros a pénisz szivacsos testére)!

2017. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
olyan nincs még, hogy pénisznővelő! Bármit látsz az interneten kapszulák, kenőcs..mind csak kamu. Egyedül műtéti úton lehetséges de azzal is csak 1 cm-ert tudnak rajta nagyítani is nem is nagyon végzik.
2017. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem is 11 cm.. soha senkinek nem volt vele baja.. ha meg valaki ennyire kicsinyesen erre megy, az meg is érdemli.. :)

18/F

2017. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nagyon kérlek téged, ne aggódj!! Az ilyen faroknövelős szarságokat meg felejtsd el!!

Ha megtalálod a a párod, akkor ő úgyis szeretni fog téged, legyen neked bármekkora, hidd csak el, nem foglalkozz vele!!

2017. máj. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Ha ennyire zavarnak a méreteid, napi rendszeres nyújtással elérhető minimális változás.
2017. máj. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Te méregeted a péniszedet?Találj más hobbit. :)
2017. máj. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!