Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után van ilyen?...

Körülmetélés után van ilyen? Más tapasztalta?

Figyelt kérdés

Alig egy hónapja, hogy körül lettem metélve és nem tudom, hogy beképzelem e vagy sem, de mintha rövidebb lenne a péniszem egy centivel. Ez mással is megesett vagy csak én vagyok így? Az orvost megkérdeztem erről, szerinte csak átmeneti, mert nem szokott előfordulni. A betegtájékoztatón csak azt olvastam, hogy akkor van csak esély erre ha nagyon feszül a bőr gyógyuláskor. De semmi feszülést nem éreztem csak reggeli merevedésekkor. + Tegyük hozzá, hogy a doki csak a 2/3-át vágta le a fitymámnak, szóval akad tartalék. Lézeresen csináltattam itt Pesten 120 ezerért. Profi az orvos, nem hiszem, hogy Ő szúrta volna el.

Kérek mindenkit, hogy aki tud segítsen, írjátok le a tapasztalataitokat! Köszönöm! Eléggé kivagyok és félek.

26/F



2017. máj. 28. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok metélt, de régóta érdekel a dolog és tényleg sokat olvastam a témában. Biztos vagyok benne, hogy nem lett rövidebb a péniszed, maximum optikai jelenségről van szó. A fitymából vágtak le, ami ugye a külső "csomagolás" így, tűnhet kisebbnek, de magából a pénisz testéből nem történt vágás így ez nem elképzelhető. Többnyire amúgy az ellenkezőjéről számolnak be, ami részben abból adódik, hogy a kitett makk kicsit megnő, de önmagában még a növekedést sem sikerült érdemben igazolni, így az ellenkezőjében nem hiszek. Nem tudom mennyire van gyógyult állapotban, teljesen befort-e a seb, talán ez közrejátszhat, hogy esetleg kissé összehúzódik, bár ez erősen feltételezés már csak. Én azt gondolom, hogy nem tudom lankadt állapotban mennyire szólhat bele, el tudom képzelni, de merev állapotban biztos rendben van az eredeti méret. Szerintem erre most picit ráparáztál, nyugodj meg, minden rendben lesz.
2017. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem hulyeseg
2017. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megmértem. Egy centi hiányzik. Azért írtam csak ki. Nem ránézésre mondom ezt.
2017. máj. 28. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Értettük, én csak a saját tapasztalatomat tudom mondani neked.

Kétféle pénisz van ilyen szempontból, az egyik a hús a másik a vérpénisz. Az egyiknek viszonylag fix a mérete és csak kicsit nő merevedésnél a másik viszont a többszörösére tud nőni.

Nekem is ez utóbbi van sajnos, alapjáraton eléggé változó de kicsi.

Annyi a lényeg, hogy én bárhányszor mértem, nem nagyon sikerült kétszer ugyanannyit kimérni. Se lankadtan se mereven. Mereven simán lehet 2 akár 3 centi is nálam izgalomtól függően. Lankadtan még ennyire se tudnám fixen megondani, innen nézve az az 1 centi elég bizonytalan.

Egyébként 1 centi valójában nem is sok, egy grafitceruza átmérője kb.

Én tényleg csak megnyugtatni szeretnélek, de azon kívül amit leírtam, ne vedd zokon már csak annyit tudok kiemelni, hogy ha így is történt, hogy elvesztettél 1 centit a metélés miatt, ami nem valószínű, akkor igazából már nem nagyon lehet vele mit csinálni, megtörtént.

2017. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Tuti hogy nem lett rövidebb a péniszed, ne is aggódj emiatt. A pénisz hosszát a szivacsos test hossza határozza meg, az előbőrnek ehhez semmi köze. Ha a bőr feszül is rajta, a pénisz hossza attól ugyanakkora. Szerintem azért méred kisebbnek mert nem tudsz még olyan fokú erekciót elérni a műtét után mint előtte. Várj még amíg teljesen begyógyul a seb és utána mérd megint.
2017. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!