Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi okozhatja ezeket a fájdalma...

Mi okozhatja ezeket a fájdalmakat?

Figyelt kérdés
hetek óta fáj a szeméremdomb környéke és a lágyékhajlatom.3 nappal ezelőtt a sípcsontomban is tompa fájdalmat érzek.. Voltam dokinál. Ultrahangon minden tökéletes volt, a vérvétel eredménye negatív.. Nagyon félek hogy mi lehet ez... Félek hogy rák..Állandóan a fájdalmas területeket nyomkodom piszkálom...18 éves vagyok..sportos vagyok (gyúrok, focizok)

2017. jún. 3. 07:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és hasi görcseim vannak bal oldalt
2017. jún. 3. 07:46
 2/5 anonim ***** válasza:
a vérvétellel ki lehet mutatni, ha valami eltérés van. ha nem múlik el, mindenképp menj vissza. de lehet, csak megerőltetted magad, vagy meghúzódott. várj vele kicsit, ha negatív lett minden, akkor nem kell aggódni.
2017. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy valamilyen vírusfertőzésed van, ami a hasi nyirokcsomókat érinti. Volt vérvizsgálat limfocita számra ?
2017. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen volt es normál mértékű
2017. jún. 7. 17:50
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Tudom, mondani könnyű, de ne gondolj rögtön a legrosszabbra! Én is hajlamos vagyok az ilyesmire és tudom, mennyire rossz ez. Mindenképpen járj a végére, hogy mi okozhatja a panaszaidat! Ha kapsz megfelelő kezelést és rendbe jössz, utána megnyugszol.
2017. jún. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!