Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan erősödjek meg?

Hogyan erősödjek meg?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok későnérő kb 156cm a péniszem most kezdett el szorosodni es egy honajszorom is van. El szeretnék kezdeni gyurni de azt mondták h kondigépeket nem használhatok mert letapadnak az izmaim es nem novok meg. Milyen gyakorlatokat csináljak akkkor?

2017. jún. 23. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked azt a baromságot, hogy a kondizástól letapadnak az izmaid?!
2017. jún. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mire szeretnél erősödni.
2017. jún. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figy, szerintem várd meg, míg rendesen leserdülsz, csak utána kezdj el gyúrni, előtte inkább ne. Torna, tesi, futás, gimnasztika ilyenek lehet, de kondigépekkel meg valóban, inkább várd meg, míg leserdülsz rendesen. Nem a letapadt izmok miatt, amiben annyi igazság viszont van, hogyha hirtelen kezded el nagy mértékben terhelni az izmaidat, ha előtte nem voltál hozzászokva, akkor erre nem ártana felkészítened a szervezetedet, (táplálkozás, megfelelő szokások kialakítása, FOLYADÉKBEVITEL!, arányok...) és noha nem nagyon ajánlják a fiatalok körében a masszőrt (gyúrót), én a helyedben felkeresnék egyet, és kondi előtt átgyúratnám magamat valamikor. Azért előtte, mert ha az izmaidat meg csak most kezded el terhelni, úgy tuti le lehetnek még valamelyest tapadva!
2017. jún. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!