Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon gyenge az immunrendszer...

Nagyon gyenge az immunrendszerem! Milyen természetes, gyógyhatású készítmények vannak amik segíthetnének, hogy erősödjön? Kinek van hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Sajnos több krónikus betegségem is van amik nagyon igénybe veszik az immunrendszeremet.Az egyik baj az, hogy diétáznom kell állandóan és nagyon sok vitamint tartalmazó gyümölcsöt nem ehetek meg a savak miatt.Jelenleg ott tartok, hogy ha valaki 10 km-rel odébb eltüsszenti magát én tuti,hogy elkapom a bacikat.És sajnos érzem magamon, hogy egyre gyengébb vagyok de a doki szerint "nincs miért aggódni"!Igaz, még nem küldött el olyan vizsgálatra ami cáfolhatná vagy megerősítené az én megérzésemet.Gyógyhatású készítmények érdekelnek, mert gyógyszereket szedek eleget!!
2010. máj. 25. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen kívül a grapefruitmag kivonatot ajánlották immunrendszer erősítésre!

2010. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Probiotikus joghurt, paradicsom. Az utóbbit lehet, hogy nem bírod enni a betegségeid miatt.
2010. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
grapefruitmag-olaj, echinacea cseppek, ginszeng.
2010. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csipkebogyó és homoktövis tea.
2010. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat remélem sikerül beszereznem valamit és használni fog.
2010. máj. 27. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!