Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Évekig elhúzódhat a mellékhere...

Levente8888 kérdése:

Évekig elhúzódhat a mellékhere gyulladás utáni fájdalom?

Figyelt kérdés
Augusztusba lesz két éve, hogy mellékhere gyulladásom volt, időbe elmentem dokihoz, aki antibiotikumot és fájdalom csillapitót irt fel. Pár hétig szedtem és azt mondták, hogy már nincs gyulladás, de utánna csak fájt sokáig. Voltam még ezen kivűl másik öt orvosnál az elmúlt időben, minden lehetséges vizsgálaton túl estem,gyógyszereket szedtem, azt mondták, hogy már nem látnak semmit. A problémám az hogy sajnos még mindig nagyon érzékeny a mellékhere feji része és ez még a jobbik eset, mert sokszor annyira fáj és nyilal fel az alhasamba és a vesémbe, hogy elviselhetetlen. Mikor jobban is vagyok az érzékenység akkor is ott van a feji részben. Most megint készülök dokihoz. Van még valaki ilyen helyzetben? És lenne rá gyógymód egyáltalán?

2017. jún. 25. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8 éve volt és most sincs rendben. Ugyanazt tapasztalom amit leírtál. Januárba voltam urológián, megint antibiotikumot kaptam. Semmi javulás. Épp a napokban gondoltam rá megint menni kéne, mert sűrűbben és erősebben fáj. A tapintása kemény és nagyon érzékeny. 8 éve mondta a doktornő, hogy a gyógyulás lassú és hosszan eltart. Nade 8 év után sincs gyógyulás?
2017. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pongrácz Gergely válasza:

Mi a fsz? :( ne már. Most teljesen elment az életkedvem. Nekem még csak 3 hete van, eddig két (sztem balfsz) orvosnál jártam és ők nem tudtak kitapintani semmit.


Ultrahangot egyik se csinált csak gyors vizelet tesztet ami negativ. Utána ciprinol és sumetrolim antibio, hatástalan.


Tanácstalan vagyok azt érzem hogy orvos helyett akár az állatkertbe is mehetnék és megkérdezhetnék ott egy orángutánt... ez nem igaz.

2018. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 debuyzer válasza:
Üdv.Ezzel a problémával ti melyik urulógushoz fordultatok?Én már többnél is voltam de nemi gazán tudtak segíteni, csk ideig óráig voltam rendben.
2019. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sziasztok. Nektek elmúlott? Nekem fél éve van mellkéhere gyulladásom (fertőzés nincs).
2021. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Üdv!Nekem körürbelűl egy évig tartott , közben folyamatosan jártam orvosokhoz , volt hogy elmúlt , aztán pár hónap múlva ismét előjött , de az a kellemetlen nyomó fájdalmas érzés , még az után sem mult el miután egymás után több orvos is megállapította , hogy nincs már gyulladásban.Én az első 2 és fél évben szám szerint 11 orvoshoz mentem el , mert olyan nincs , hogy fáj , érzékeny de senki nem lát semmit.A Gyulladás után valennyi folyadék maradt a helyén , arra gondoltam ez lehet az oka a kellemetlen érzésnek. Elég sok mindent kiprobáltam , talán ami említésre méltó és némileg enyhítette a kellemetlen érzést az Kriston féle intim torna férfiaknak, illetve voltam egy szegedi orvosnál , aki nekem Detralexet ajánlott.Nem igazán értettem , nem is gondoltam , hogy segíteni fog , addigra már elég sok sikertelen probálkozásom volt , a mai napig nem értem hogy hogy de úgy éreztem ez a két dolog segített. Nem akarok senkit elkeseríteni , de nekem a gyulladás után majdnem 5 évig tartott ez a kellemetlen érzés, az orvosok meg mind azt mondta h max pár hétig tarthat.Ha valaki hasonló cipőben jár akkor türelem...türelem...türelem nem kell elmenni 11 orvoshoz csak elhinni azt hogy ennek egyszer vége lesz.
2021. ápr. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Köszi szépen a választ. Én a második orvosnál tartok. Eddig semmi nem segít. Rákérdek a Detralexre. Azt írják a vénák tágulását gátolja. Lehet benne valami mert nekem a mellékhere felett az erek is meg vannak duzzadva.

A húzó/nyomó érzést én is érzem. Főleg hidegben, amikor összehúzódnak herék. Mivel a mellékhere duzzadt.

Neked tenyészett ki fertőzés? (Mert nekem se vizeletből se ondóból).

Hol találok útmutatót a Kriston féle intim tornához? Vagy le tudnád irni? Netem látom nincs fent.


Köszi mégegyszer.

2021. ápr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A Dertrelex mennyi idő alatt segített?


Azóta nincs vele problémád?

2021. ápr. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!