Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felborult a testem, nem tudom...

Baláz$ kérdése:

Felborult a testem, nem tudom hová forduljak kérlek SEGÍTSETEK! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A bokáim befelé állnak, ha felveszek egy bármilyen cipőt fáj ha megyek benne, a fenekem nem érzem egy ideje a térdem nagyon fáj. Az alsó hátam szerintem nagyon gyenge és íves

Mind ezek előtt hogy biztosan a mozgásszegény életmód miatt, heti 5ször edzek, súlyzós, kardió is,

Ha lefekszek bárhova akaratlanul a bordáim kiállnak , a nyakam, csuklyám, hátam felső része, nyakam borzasztóan fáj.

Férfiasságomat egyáltalán nem tudom használni(szerszám) egy fél percig ha eléri a kemény állapotot maximum.

Emiatt alig megyek társaságba, félénk vagyok ezek miatt pedig régebben mikor még nem volt ez csak aludni jártam haza.

KÉREM AKI TUD SEGÍTENI, BÁRMIT MEGCSINÁLOK, de úgy érzem romokban az életem.

Fiatal vagyok, fiú, -18



2017. jún. 27. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Első kőrben menj az ortopédiára. a többit ott majd megmondják.
2017. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!