Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » S. O. S van a bal herémen egy...

S. O. S van a bal herémen egy csomó!?

Figyelt kérdés
Befedi az here tetejét 1 éve van ott.ilyen kis csomok Nem merem elmondani szüleimnek. tudom el fogok menni orvoshoz nagyon félek. csak mi lehet?
2017. júl. 6. 14:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
hogy mondjam el?
2017. júl. 6. 14:12
 2/17 A kérdező kommentje:
nem fáj
2017. júl. 6. 14:16
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Simán elmondod és utána elmentek az orvoshoz.

Lehet, hogy csak herevisszérsérv, sőt szinte biztos, de orvos nélkül lehetnek egész életedre kiható problémák.

2017. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Fiamnak is volt, ma már 3 gyerekes édesapa.

Gond nélkül ripsz-ropsz eltüntetik, nem fáj, nem érzel semmit, de ha nem mész orvoshoz, egy idő múlva nagyon fog fájni!

2017. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat! a rák az milyen formájú ?
2017. júl. 6. 14:36
 6/17 A kérdező kommentje:
2. válaszoló hogy tüntették el?
2017. júl. 6. 14:38
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hererák is simán. Ezért menj orvoshoz. Ha csak az egyiken van kikapják még mindig marad egy.
2017. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hogy mondjam el pár tippet?
2017. júl. 6. 15:03
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

2-es vagyok

Egy kis műtéttel tüntették el, ami - nem győzöm hangsúlyozni! - teljesen fájdalommentes volt, másnap jött haza és azóta is (20 éve) kutyabaja.


Ezt meg olvasd el végig és rögtön rájössz, hogy nincs hererákod.

[link]

Megjegyzem, ha valami csoda folytán mégis az lenne, bár ezeket a tüneteket nem produkálod, az egyik legkönnyebben gyógyítható rákfajta, csak IDŐBEN kell orvoshoz menni!

2017. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Amelyik szülőddel bizalmasabb viszonyban vagy, annak elmondod, hogy

"Anya/Apa a mosakodásnál felfedeztem a bal herémen kis csomókat és szeretnék orvoshoz (urológiára) menni."


Szerintem ezt nem lehet másképp!

Egy mondat az egész, annyi mintha azt mondanád, hogy fáj a fogad és menjetek el a fogorvoshoz.

Ne húzd az időt!

2017. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!