Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a a herémen?

Mi lehet ez a a herémen?

Figyelt kérdés

Találtam egy kis göböt a jobb herém alján, ami minimálisan mozgatható és nem túl kemény. Ez hererák vagy lehet más is? 14/F

(pár nap múlva tudok csak orvoshoz menni, addig is szeretném tudni hogy ez csak hererák lehet-e)



2016. júl. 24. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mellékhere

ha aggódsz menj el urológushoz vagy a háziorvosodhoz!

2016. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy herevisszér, általában nem okoz gondot, de nézesd meg. Biztosan nem hererák.
2016. júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mellékhere nem lehet, nem ott van inkább a herém aljának belső felén és csak pár napja vettem észre, egészen kicsi (kb mint egy borsó de inkább kissebb)
2016. júl. 24. 20:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Az a legbiztosabb ha megmutatod urológusnak.
2016. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ez rajta van a herémen nem különálló dolog. Akkor mi lehet ez ? (az a herém kicsit nagyobb is)
2016. júl. 24. 20:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt látatlanban senki nem fogja megmondani neked.
2016. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Az alján lehet az ondóvezeték becsatlakozása .

Biztos nem here rákod van .

Ez úgy vetődik itt fel naponta,mintha egy népbetegség lenne .Még prosztata rákból sincs ennyi kérdés,pedig az már sok esetben fordul elő

2016. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
6 os,te lennél a világ csodája ,ha nő létedre nem kerűlt volna képbe a kérdés .
2016. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem az ondó vezetékbecsatlakozása mert pár napja van csak ott.
2016. júl. 24. 21:49
 10/12 Béla211 ***** válasza:
Menny el orvoshoz. Majd ő meg mondja , de azért arra figyelj ha az orvos nem tapintja ki, de te érzed ,hogy ott van ne legyél szívbajos fogd meg a herédet és mutasd meg neki. Nekem se érezte az orvos mikor elmentem, de megmutattam neki és akkor kiderült ,hogy igazam volt tényleg van ott valami kemény csomó.De most még ezekre ne gondolj addig amíg orvos nem látta meg nem nézték meg esetleg ultrahanggal addig ne pánikolj. Lehet ez más is nem biztos ,hogy hererák.
2016. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!