Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Visszalehet valahogy fordítani...

Visszalehet valahogy fordítani a körülmetélést?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta körül vagyok metélve.(egészségügyi gondok miatt). létezik valami amitől újra normális lehetek?
2010. máj. 20. 22:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire vagy metélve. A csak a tetejéből szedtek le, akkor meg lehet próbálni vissza nyújtogatni (1-2 év alatt). De ha teljesen, akkor max. bőrátültetés. Ezt saját bőrrel tudják megcsinálni, pl hasadról vagy hátadról leszednek bőrt és oda betoldják. Elég hosszan tartó és nem fájdalmatlan eljárások. Mivel az eredmény ekkor sem biztos hogy az eredetivel megegyező lesz, nem nagyon ajánlja senki. Ha valaki mégis vállalja, elég költséges is. Ha nagyon sok pénzed van, akkor a maradék fitymádból kivágnak egy egészen kis darabot, és azt lehet táptalajon tenyésztetni. Ha elég sok össze gyűlik, ezt is be lehet esetleg "toldani"...
2010. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na igen, ez utóbbit tartanám még én is kivitelezhetőnek, de pl nálam egyiket se vállalta egyik plasztikai sebész se :(
2010. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Sorstárs vagyok. Most találtam ezt a linket. Küldöm :)

[link]

2011. febr. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez egy hasznos link!
2011. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!