Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivan ha fitymaszűkületem van?

Mivan ha fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és észrevettem a maszturbálásaim során hogy fitymaszűkületem van. Mi a teendő ilyenkor? És ha műtétről lenne szó, ott mit csinálnak?

2017. júl. 22. 22:48
 1/9 anonim válasza:
Először is ne kezdj el neten olvasott házi praktikákat kipróbálni az orvoslására, hanem keress fel egy urológust, ő majd elmondja, mi is a teendő, mi lesz, ha műteni kell, stb.
2017. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Körülmetélés
2017. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Le tudod írni nagyjából, hogy milyen izgalmi állapotban vagy anélkül? Egyáltalán nem megy fel sehogy? Ha igen, tanácsos gyorsan szólni, mert nem fogod tudni tisztában tartani ami gáz. +Nemi életre is kihathat késöbb. Szerintem ha tényleg gáz, feltétlen beszéld meg egy szülővel
2017. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

nos miért ne nézhetne házipraktikákat?


Már nem azért de itt gykn olvastam anno hogy volt egy srác aki azt mondta hogy kádban fürdéskor erektált állapotban szép lassacskán több alkalommal hátrahúzta aztán egyszer csak elmúlt.


Ezt leírta még valaki.


Aztán kipróbáltam én is és rohadjak meg ha nem de nekem sincs már fitymaszűkületem.

2017. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Azért ne, mert nem mindenkinél válik be! Oké, nálad működött. Mi a garancia, hogy nála is fog? Vagy ha oké, tágul, majd abbahagyja és visszaszűkül?

Volt már itt olyan tini nem is egy, aki aztán visszaírt (vagy az anyja írt ide visszavissza felháborodott hangnemben), hogy kipróbálta, majd végül ő (illetve a szülő gyereke) a sürgősségin kötött ki! Azzal, hogy te, kedves előző ezt kipróbáltad saját felelősségre tetted, lehet nem is tudatosan. De tegyük fel, nem oldódott volna meg a szűkületed, épp ellenkezőleg, rosszabb lett volna. Akkor most ide te mit írnál? (Kérlek, őszintén válaszolj.)

2017. júl. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Ezt nem ugy kell elkepzelni hogy ugy hatrahuzom hogy faj. Siman addig amig nem jar fajdalommal, max minimalisan.


Erdemes megprobalni mert legalabb kihagyhat egy mutetet.


Nekem nem szukult vissza, szoval igen.. Egy probat meger.

2017. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Fiatal korosztálynál a nem "pénz éhes" dokik nem a szikéhez kapnak azonnal.Bőr lágyitó kenőcsöt írnak fel,ezzel is szorgalmazva azt,hogy gyakran tágítsák a bőrt .

Az első probléma mindig ott kezdődik,amikor a hátra húzásnál az első fájdalom megjelenik .Nem is próbálkoznak már tovább húzni .A férfi nem kevésbé fájdalom tűrő .

Pedig a megfelelő tornáztatás sikerrel járhat,ahogy írták is .

A műtéten mi történik,azt itt nem szabad leírni,mert sok fiatal még jobban eltitkolná a problémáját .

2017. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es, te érintett vagy/voltál a témában?

Nekem nem úgy tűnik. Sajnos tényleg nem az a fontos hogy ki mekkora fájdalmat bir elviselni. Ha tovább húzza mikor fáj, ne adj Isten hátra rántja könnyen kialakulhat a "paraphimosis".

Egyáltalán nem vészes a műtét, én tapasztalatból mondom.

Véleményem szerint mihamarabb orvos, aztán megpróbálni elkerülni a teljes körülmetélést.

Nálam bevált a fitymaplasztika, 1 mm-t sem vágtak le belőle. (súlyos volt a helyzet, nyugalmi állapotban sem birtam hátrahúzni)

2017. aug. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Műtét semmi képen ilyenkor csak megvágják egy szikével és utána 1-2 hétig nem ajánlatos az önkielégítés
2017. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!