Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire fájdalmas a húgycső...

Mennyire fájdalmas a húgycső tükrözés?

Figyelt kérdés

Azt mondta az orvos hogy nem olyan gáz, és hogy az én esetemben nem vezeti végig a cuccot, csak éppen belenéz, ha nincs baj, akkor nem vezeti végig.

Voltam már vastgagbéltükrözéshez, ha 10-es skálán az az 5-ös fájdalom akkor ez a húgycsőtükrözés hanyas lenne?

kicsit félek tőle, 24 F



2017. júl. 29. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

De minek az?

Amúgy olyan bakteriális fertőzést kaphatsz, ami után potencia és vizeletvisszatartási gondjaid lehetnek. Ilyenkor alap, h antibiotikumot is adjanak.

2017. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Az eszköz steril,ahogy a műtéteknél is.Azzal nem fertőznek meg .
2017. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Aha, persze. Elvileg streil. Egyik kollégám így járta meg két évvel ezelőtt. Elfelejtettek antibiotikumot írni, oszt így járt!
2017. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mintha vastag kateter lenne
2017. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csinálták már, vesekötükrözés miatt. Hááát kellemes az nem volt, de nem is fájt, mert elötte elérzéstelenítették. Végig is néztem, és kértem, hogy lassan, óvatosan csinálják, nehogy belül valami megsérüljön. Természetesen semmi baj nem volt. Egy napig talán, ha tartott az érzékenység. A vizsgálat után feltétlenül ülve és lassan pisiljél. Keress egy megbízható, jó orvost ! Más kérdés, hogy a fétis szexuális beállítottságúak direkt csinálják maguknak., hogy föltolnak a péniszükbe egy kis rudat, megforgatják egy kicsit.... stb, nem részletezem. Na, azt nézni sem bírom !
2017. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kapsz bele lidocaint, mint katéterezésnél is, tehát no para.
2017. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!