Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 évesen mehetek egyedül...

14 évesen mehetek egyedül urológushoz? Mit fog csinálni?

Figyelt kérdés
Szerintem fitymaletapadásom van de szégyenlem elmondani.

2017. aug. 3. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ha megkérdezed telefonon az urológust, kielégítő választ fogsz kapni, de a rendelőintézet recepcióján is válaszolnak. Ja, és ezen nincs mit szégyellni.
2017. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Jut eszembe: ezt anyádnak kellene szégyellni, hogy 3 éves korod óta nem mutatta meg az orvosnak, valami ostoba álszeméremből.
2017. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A rendelőintézetekben 1 orvos sem szedi fel a telefonokat,kár ilyen tanácsot adni .

Ha netán át is adnák neki,a válasza az lenne ,tessék a magán rendelésemen felkeresni .

Az itt válaszolgatók nem járnak orvoshoz ? Nagyot változott az egészségügy .

2017. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen 14 éves kortól egyedül elmehetsz urológushoz,beutaló nem kell,tb kártyát,személyit kell vinni.Nézd meg mikor van rendelés az urológián.Az urológian mindig az orvosi szobàból kiszokott jönni az aszisztens hozzá kell odamenni az iratokat odaadni ès majd szólítanak.(nálunk így megy).Vagy urológát telefonon felhívhatod időpontot is kérhetsz de akkor lehet fizetni kell.Írj ki egy új kérdést szerintem ott a sajàt vàrosodat említsd meg hogy van e aki odajár,tud e orvost ajánlani stb
2017. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!