Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválkozni szeretnék, de a...

Borotválkozni szeretnék, de a szüleim nem engedik. ötlet?

Figyelt kérdés
Le szeretném borotválni a hónaljszőrömet , meg ott lent is. Még sosem borotváltam semmimet. Megmondtam, a szüleimnek, de jól leszidtak, hogy minek. Mert a hónajban nem gáz,odalent meg úgysem látja senki. Na most az a helyzet, hogy megyek táborba, ahol viszont együt zuhanyzunk, válaszfal nélkül, és ott elég ciki lessz, mert ttöbbiek már mind borotválják. Amikor megint mondtam aszüleimnek, akkor azt mondták, hogyha majd az arcomat is elkezdem, akkor lehet róla szó. Az arcom viszont még egyáltalán nem szőrös. Ez a tábor kb hónap mulva lessz, és adiig szeretném, hogy kicsit megnőljön. Vagy ötlet, hogy hogy beszéljem meg a szüleimmel? 16/F
2010. máj. 23. 21:06
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
50%
hány éves vagy, ha megkérdezhetem?
2010. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

A 16/F a végén eléggé meglepő...

Nem kell megbeszélni velük, borotváld le, ha jólesik.

Borotvált kanok a zuhanyzóban...ajjajajj micsoda tábor lehet az!

2010. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim válasza:

Szia

Szerintem mond meg nekik, hogy neked ez fontos és hogy kellemetlenül éreznéd magad.Gondlom amikor még ők voltak annyi idpsek , mint te akkor még a fiúk nem borotválkoztak ahol te szeretnéd és azért ilyenek.

És akkor mi lenne ha nem mondanál semmit és úgy tennél aki beleegyezik és veszel egy borotvát elviszed a táborba és ott megcsinálod, és ha haza mentél akkor meg már ugyis mind1 lesz.

Sok sikert!!

Pusszi

2010. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:

Elmész fürödni és leborotválod..nem értem mit kell ezen ennyit görcsölni? :))))

Max az indulás előtti estén csináld, és másnap viselj olyan pólót aminek van egy rövid ujja...


Bár én a hónaljat megértem, de ott lent???? No mindegy, Te tudod


Amúgy mit csinálnak? Leellenőrzik, hogy na kisfiam, mutasd a gatyódat????? :DDDDDDDDDD

2010. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
91%
szólj a tábori fiúkáknak és leborotválják neked szívesen a zuhiban
2010. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kötöm anyum meg apum orrára hogy borotválom a puncim:D
2010. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
elmész veszel egy csomag borotvát ...kb 200 Ft ;) mi közük anyádéknak ahhoz, hogy mely testrészed borotválod??? :-o
2010. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
sőt akár szőrtelenítő krémet is vehetsz...
2010. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

De ugye ezt nem úgy kell elképzelni, hogy odamentél szüleidhez:


Anya szeretném leborotválni a fanszőrömet, mert ciki a többi srác előtt a zuhiban?


Ilyen hülye ember a világon nincs, ki kérdezi ezt meg a szüleitől? :D:D

2010. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

vagy:

"Anya szeretném leborotválni a fanszőrömet, mert a többi srác is borotválja és majd együtt zuhizunk"


anyuka dobott egy hátast tuti

2010. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!