Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van-e értelme a fitymám...

Van-e értelme a fitymám tornáztatni, és mik ennek az elővigyázatos módjai?

Figyelt kérdés
Gyermekkoromban volt problémám a fitymámmal, merev állapotban nem jött le teljesen a makkról. Amikor felismertem a gondot, meg is nézettem, csak ernyedt állapotban vizsgálták meg, úgy teljesen hátrament mindig, szóval leokézták, ha nem javul nézessük meg újra. Javult, sok-sok éve bármiféle erőbefeketetés nélkül a makkom alá megy. A baj az, hogy innen nem tudom "kisimítani", felgyűrődik a makkom alatt. Nem szorít, nem fáj, nem repedezik, de az óvszer felhúzásánál jelent problémát, sokszor beakad a gumi a fityma és a makk közé, ahonnan csak erőltetve jön tovább. Nyilván érzem, hogy nem egészséges, meg gyanítom, hogy az esetleges elszakadást is elősegítené. A kérdésem az, hogy ezt érdemes lehet-e körültekintően tornáztatni hátha nyúlik egy picit, vagy vajon orvosi beavatkozás nélkül lehet-e valahogy orvosolni a problémát? Még akkor is szinte teljesen ki tudom simítani, ha majdnem teljesen merev.

2017. aug. 12. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:
81%

Neked is ugyanazt tudjuk mondani, mint a 893576298211 másik fitymaszűkületes kérdezőnek: urológia.


Feltételezem, hogy normális fiatal fiúként vagy férfiként a fitymádat minden külön edzésterv nélkül, maszturbáció során tornáztatot alapból is. Tehát attól, hogy egy kicsit többet húzogatod a szokásosnál, nem várnék nagy eredményeket.


De csak ismételni tudom magamat: az urológián megnézik és megmondják.

2017. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!