Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Óvszernél fityma probléma?

Óvszernél fityma probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Részleges fitymaszűkületem van. A féket már átvágták,a fityma merev állapotban annyira húzódik le, hogy kilátszódik a teljes makk,de csak ennyire. Továbbá a fityma nem megy hátra magától,és mindig "visszamegy" a makkra.

Nos...próbálgattam óvszert felhúzni,és azt vettem észre, hogy hiába húzom fel a fitymát,az mindig visszacsúszik a makkra, és kvázi ezzel húzza le magát a koton.

Egy kicsit csalódott vagyok. Szerintetek csináltassak egy teljes körülmetélést, vagy inkább próbálgassam még más technikával és óvszerrel? ( voltam már pár éve a fitymám miatt orvosnál,akkor még nem gondolkoztam a metélésen, az orvos se javasolta, mivel "csak" részlegesről van szó)

Valakinek hasonló tapasztalat?



2017. aug. 17. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen metélt vagyok, az óvszer nagyon jól működik rajta, szinte ide van kitalálva. durexet használok.
2017. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is gond volt ez, míg nem lettem metélt. Azóta mintha ráöntötték volna, de egyébként is sokkal jobb metélten.
2017. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!