Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek? Nincs erekcióm!

Mit tegyek? Nincs erekcióm!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valamiért pár napja nem áll fel rendesen a péniszem.. olyan mintha lelenne lankadva de felvagyok izgulva.. egy szóval amikor feláll ,,lóg" ez szexnél is probléma volt.. mit tegyek hogy újra rendesen áljon??

Fiatal vagyok még..

16/f


2017. szept. 26. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedjél vitamint (pl. E-vitamint ajánlották édesapámnak anno - bevált, mert itt vagyok). És valami stresszoldás sem árt: sport, jóga, meditáció, gyógynövények, ami neked szimpatikusabb.
2017. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Reggeli merevedésed van?


Valószínüleg az lehet a gond, hogy nagyon rá stresszel arra, hogy nem fog felállni ismét és azért nem keményedik meg.

Nekem is volt ilyen, hogy fárad voltam és nem merevedett meg, és másnap amikor önkielégítést szerettem volna csinálni, akkor pedig nem akart egyből megmerevedni, mint máskor, és emiatt egyre idegesebb voltam, mert napokig ez volt. Ez egy ördögi kör. De azóta minden rendben van vele.

Szóval nyugi, pár nap múlva minden rendben lesz, csak ne idegeskedj emiatt, mert csak ront a helyzeten!

Fiatal vagy emiatt valószínüleg lelki oka van, és nem szervi.

Nyugi!:)

2017. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Az a probléma ,hogy nem vagy érett még a szexre .

Ez nem a fiatalkorúak tevékenysége .

Kis elmélet sem ártana,mitől áll fel,és mitől nem .

2017. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!