Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van mit...

Fitymaszűkületem van mit tehetek ha? Lent

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és nem szeretném hogy megtudja bárki is mert cikinek tartom és nem szeretném hogy kinevessenek

augusztusban meg szeretném műtettni de mit javasoltok hogyan tegyem hogy ne tudódjon ki? csak normálaisakat lécci köszönöm szépen!


2010. máj. 28. 14:49
 1/9 anonim válasza:
95%

2 dolog Az orvosodnak titok tartási kötelezettsége van!

Másik városban csináltatod.

De mind a két esetben hazudnod kell ha rákérdeznek mit csinálsz abban a kérdéses időpontban ennyi.

2010. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Elmentél nyaralni és kész. Senkinek semmi köze hozzá. Csak ne magyarázkodj túl sokat, mert pont az lesz gyanús. De hogy miért nem csináltatták már meg a szüleid mikor kicsi voltál.... elég nagy baj, persze erről nem te tehetsz.
2010. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
79%

Szerintem nem ciki! Nem azt modom hogy kürtöld világgá, de a szűkebb környezetednek szerintem elmondhatnád. Nem tudom mivel jár a műtét után gondolom nem lesz kellemes egy darabig, és még azon is görcsölni hogy ki fogja megtudni szerintem nem érdemes.

Marie Antoinette házas életét is azzal oldotta meg testvére, II. József ,hogy megállapított XVI. Lajos fitymaszűkületét...amiről azóta tud mindenki :)

2010. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A ciki majd az lesz mikor reggel merevedésed lesz,és a varratok nem fognak engedni!
2010. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mennyire vészes mikor nem enged a varrat? ha monom a dokinak hogy ne vegyék le az egéssz fitymát csak a szűkült részt jobban járok nem? meddig van bent a varrat? meddig fáj? köszi a vállaszokat
2010. máj. 28. 15:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem akkor 2 hét ,amúgy meg fáj rendesen .Meg az első mentet az húzós volt nekem mert olyankor érzékeny de utána minden jól alakult ott lent.
2010. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak augusztusban akarod műttetni,van még időd egy természetes megoldással való kísérletezésre is...menj ki a szabadba és keress friss papsajtot.Vágd össze darabokra,áztasd éjszakára hideg vízbe.Reggelre szép zöld levet nyersz,ezt melegítsd fel (de ne forrald!!) és lógasd bele a cerkát.Érzéssel,mindig csak picit jobban erőltetve,mint amennyire magától enged,húzd hátrafele a bőrt.Csináld naponta többször,ha van lehetőséged.Ugyanazt a levet vagy 2 napig használhatod.


Én ezzel a módszerrel szabadultam meg a szűkülettől 19 évesen.Tehát van remény.Csak meg kell csinálni.Xman

2010. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Hallgass X-manre!


Ha nem válik be, kérhetsz egyéb krémet a dokitól hozzá, amivel segíthetsz kenegetéssel, kicsit rugalmassá tenni.


Semmiképpen nem ajánlom a teljes fitymalevételt, nekem az egészet lecsonkolták és irtó ronda és egyéb gondok is vannak vele, napi szinten, akinek teljes körülmetélést csinálnak, annak sansza van erre sajnos :(


De már 2010 van, civilizált megoldások, elég lehet egy bemetszés, ha nem durva a szűkület, ha mégis, akkor nézz utána a z-plaszikának, esetleg a részleges metélés jöhet még szóba, mint legvégső megoldás, de a teljes circumcisiot nagyon-nagyon kerülném a helyedben, mert ha azt megléped, akkor a dokiknak ugyan kényelmes (ajánlják is a lelkiismeretlenebb orvosok boldog-boldogtalannak) viszont neked utána már nincs visszatánc :(

2010. máj. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
mi lett?
2010. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!