Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azt hiszem fitymaszűkületem...

Azt hiszem fitymaszűkületem van, meg lehet oldani itthon?

Figyelt kérdés

Ernyedt állapotban feltudom teljesen húzni.

MEREV állapotban már csak a bőrt csak a pénisz feléig tudom húzni. Ha tovább húzom Feszül ha még tovább Fáj.

Lehet itthon ezen változtatni valamilyen módszerrel, vagy urológus?

18/F

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. okt. 6. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Ó te , nem lehet sajnos . Sebészeti beavatkozás kell ,ne félj tőle . Háziorvos segít.
2017. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetett volna ha kb 5-6 évvel ezelőtt kérdezed meg.

De van fitymaplasztika is, ne vágasd le az egészet, mert utána már nem nő vissza.

2017. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld meg egy pengével, hátha meg tudod otthon is oldani.

Hülye gyerek mi lenne ha szak orvost kérdeznél meg?

2017. okt. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

A makk vagy a pénisz feléig?


Amúgy simán lehet hogy a fityma tágítása is sikerülni fog, nem te leszel az első akinek igen.

2017. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%

Egyedül is elmehetsz màr urológushoz,beutaló nem kell,tb kártya,személyi kell.Legjobb lenne ha felkeresnéd,lehet szteroidos krémet írna fel.Ha műteni kell,óvatos légy,mert csak súlyos fitymaszűkületet kell metélni,tehàt ezt ha tudod kerüld el.


Meleg vízben probáltad vagy sikosítóval a fitymàd tornáztatni?Vannak akiknél ez segített,de óvatosnak kell lenni,vigyázni kell ne hogy sérülés történjen

2017. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!