Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudom kiverni?

Miért nem tudom kiverni?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést már korábban feltettem, kaptam is rá jó pár választ és tanácsot, de egyik sem vált be.


Szóval, a problámám az hogy nem tudok elélvezni, az egyetlen módja hogy ez megtörténjen, az csakis éjszaka lehetséges. Szerintem a problémában az is közrejátszik hogy körül vagyok metélve.


És ne jöjjön senki azzal hogy nincs spermám, tudom hogy van, már két éve van, csak éjszaka távozik belőlem.



2017. okt. 31. 21:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10-es, áruld már el, hogy miért kéne egy különösen érzékeny területet kivágatni pluszba? Most komolyan ez miben segítene?
2017. nov. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Amúgy emlékszem rád kérdező, a nyáron én is beszéltem veled, sajnálom, ha azóta sem megy.

Ha most azóta kéne még mondanom valamit, esetleg azt tanácsolnám, hogy rendelj a neten egy ilyen szilikonos, mondjuk flashlight maszturbátort. Tudod ilyen műp++cit. Ha esetleg azzal próbálkoznál, az egészen más stimulálást ad mint a kezed.

Használj sikosítót is.

A sperma nem feltétele amúgy az orgazmusnak, ezt tapasztalatból tudom még fiatalabb koromból.

Sok sikert.

2017. nov. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen.Megoldódott a probléma? 16/f ha gondolod irj
2018. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!