Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valaki hasonló helyzetben?...

Van valaki hasonló helyzetben? Vélemény?

Figyelt kérdés

Szóval, elég sok problémám van, ami lehet nem is az, csak én veszem annak:

- valószínűleg fitymafékem rövid

- normál állapotban péniszem 9cm és 3cm vastagságú, merev állapotban ez 12/4

- jobb herém majdnem fele akkora mint a bal és néha felcsúszik, a bal nemtud de a jobb igen.

- mivel szoktátok szőrteleníteni magatokat lennt? Mert ollóval szenvedni meg eldobhatós borotvával nem jó.

- gondolom minden fiúnál kialakul az arcszőrzet. Nekem kb csak pihéim vannak max nagyon közelről lehet tükörben látni. Karomon is elég kevés van többi helyen normális.

Bocs a sok kérdésért, tudom, el kell mennem orvoshoz fitymafék miatt biztos de azért kíváncsi vagyok méret véleményekre meg a többi válaszra. 18/F


2010. máj. 31. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

a rövid fitymafék akadályoz a nemi életben,hiszen nem tudod hátrahúzni a bőrt, ha ez a helyzet,akkor bizony dokihoz kell menned.

a méreted sokat már nem fog változni,de szerintem teljesen átlagos,felesleges méregetéssel stresszelni magadat.

a herék mérete nagyjából egyforma kell legyen,ez -ha tényleg így van- orvosért kiált. a csökkent tesztoszteron-termelés jele lehet a kevés arcszőrzet is.

ollóval,szakállnyíróval,hajnyíróval és borotvával szőrteleníti magát mindenki,a bátrabbak gyantával.

30/L

2010. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fityamfékkel dokihoz,dokinak meg felfog tünni ha nem oké vmi a heréiddel,de vmi baj van velük,mert ekkora eltérés nem szokott lenni

méreted igy kell elfogadni,átlagos méret,de ha rájössz hogy hogy jó a lánynak,onnatol tökéletes

szörtelenités...nem gagyi eldobhatot kell venni,és heti 1x ha leszeded akkor nemtudom mi baj van még vele

arcodom meg majd nő,visszasirod még ezt az időszakot (párom 20 éves koráig nyavalygott,hogy szőrzet nélkül tul kisfiús,most meg épp a fürdőben káromkodik,hogy megint elvágta magát borotválkozás közben:D)

N

2010. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:D

Fitymafékkel tisztában voltam csak azért megkérdeztem, meg a herékkel is. Menni is akarok csak menjen már végig a szóbeli érettésgi:S

Borotválkozást lennt , hát szerintem beszerzek borotvát (elelktromosat vagy hajvágó?:D)

Az arcszőrzet meg igen engem is idegesít hogy nincs annyi hogy legalább borosta vagy férfiasabb kinézet. De csak elkezd majd nőni.

2010. máj. 31. 15:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!:)
2010. máj. 31. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!