Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkület. Mi tévő legyek?

Fityma szűkület. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
13f minden évben a gyerekorvosnál van egy kötelező kivizsgálás. Mi előtt elmentünk apumnak mondtam hogy szerintem fityma szűkületem van.....(tuti hogy az. Mereven kb a makk 90% a fityma alatt van nem lehet hátrahúzni.) Az orvos megnézte azt mondta semmi baja nincs. Apum elhiszi neki én megsem merek szólalni. Legközelebb májusban kell menni mit mondjak az orvosnak? Meg nem akarok vele vitázni főleg nem apum előtt.. (Olyan kinos volt :( ))

2017. nov. 22. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
hùzd hátra majd állítsd fel. Egy két ilyen alkalom és normális lesz. 15f
2017. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam érthető nem csak mereven lankadtan sem lehet hátrazúzni még félig sem
2017. nov. 22. 19:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyuddal nem tudsz beszélni erről?
2017. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Inkább nem :/ Meg most nem is akarok beszélni velük mert falun élünk és 40kmre van a város. Meg kivizsgálás előtt szeretném felhozni a témát.
2017. nov. 22. 19:49
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
13 évesen már ne lehet letapadásról beszélni, ha nem tudod hátra húzni, az bizony szűkület. De ha megnézte az orvos, akkor nem értem, hogyan mondhatja, hogy semmi baja, hiszen egy ilyen mértékű szűkület igenis látszik. Egyébként meg mutasd meg apádnak, hogy nem tudod lehúzni a bőrt.
2017. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom,hogy akkor miért mondta a doki,hogy rendben van,mert ezt a fokú szűkületet már csak műtéttel lehet korrigálni.

Mondd azt az orvosnak,ha legközelebb megnézi,hogy nagyon kellemetlen neked,mert nem igazán tudod alaposan tisztítani a fityma alatti részt,az meg ugye nagyon nem egészséges.

2017. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Nekem is kb abban az életkorban még szűkületem volt, de megoldottam. Nyúlik a bőr annyit sok gyakorlással. Csak tornáztatni kell, húzogatni és mindig engedni fog egy kicsit. A végén már ha feláll akkor is hátracsúszik. Kezdd el minél előbb és meg tudod gyógyítani magad.
2017. nov. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%

Tehàt a gyerekorvos szokta megnézni a péniszed,évente kell menned a háziorvoshoz?Ilyet sose hallottam még.Elő se venném neki.

Azért remélem nem apád előtt húzkodja a fitymàd a doki?

Mond meg apàdnak se mereven,se petyhüdten nem tudod a fitymàd rendesen hátrahúzni,vigyen el urológushoz,beutaló nem kell.De hamar menjetek el mert a vègén műteni kell,ha sehogy se tudod hátrahúzni.Milyen vaksi orvos ez

2017. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%

Azért ne add fel. Nekem 18-19 évesen sikerült először teljesen felhúznom bármiféle orvosi beavatkozás nélkül.

Előtte mindig fájt, ha felakartam húzni, épp hogy kilátszott a makkom hegye. Furán hangozhat, de a sok recska segíthet. És ha erőltetni próbálod, mindenképpen lankadt állapotban tedd, mert úgy nem feszül. Magyon meglepődtem, hogy anno sikerült felhúzni... először szépen fokozatosan csak, de pár na múlva már teljesen feljött. Én is kétségbe voltam esve, de hatalmas szerencsém volt. Igaz álló helyzetben picit nehezebb visszahúzni, mert egy picit a makk alá szorul, de egyáltalán nem vészes. Hátha neked is csak idő kérdése.

2017. nov. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!