Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület?

Fitymaszűkület?

Figyelt kérdés

Szóval...

Szeretnék végre választ kapni erre a dologra...

Alap és lankadt állapotban visszatudom húzni a fitymát a makkomtól a pénisz végéig.

Merev állapotban vissza tudom húzni a fitymát a makktól a a pénisz feléig: Tehát hátra tudom húzni a makk alá de csak félig megy a bőr.

1.Ez kisebbfajta fitymaszűkület?

2.Műtét vagy meleg vizes tornáztatás segitene?

Válaszokat ELŐRE IS NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!



2017. okt. 9. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem egészen világos, amit írtál, mert ha a makk alá tudod húzni, akkor nem lehet fitymaszűkületed. Miért kellene megműteni?! Vagy én értelmezem rosszul a dolgot?
2017. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rengeteg dolgot olvastam "itt" és magam is elvagyok tévedve kicsit.

A makk alá tudom húzni csak egy kicsit "kellemetlen, feszül" minimálisan.

A másik azt nem vágom hogy merev állapotban TELJESEN a makktól a bőrt hátra lehet húzni a pénisz végéig?

2017. okt. 9. 19:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert ha én megpróbálom 1.feszül 2.fáj
2017. okt. 9. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:
A pénisznek 2 vége van: egyik a húgycsőnyílásnál, másik a szeméremcsont tövénél, ahol ered pénisz. Ha a fitya szájadéka feszül körben, akkor szűkületről beszélünk. Ha a fitymafék feszül (ami a húgycső alatti részhez kapcsolja a fitymát, akkor a fitymafék rövid.
2017. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hmm, valóban van némi zavar abban, amit írsz vagy elképzelsz erről a szűkület-kérdésről. Ha valóban tisztázni szeretnéd, inkább írj privátban, mert így elég hosszadalmasnak és körülményesnek ígérkezik.
2017. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha félig mereven a fitymád hàtra tudod húzni akkor metélésen kívül màs megoldàst választhatsz nyugodtan.
2017. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez figymaszükület menj el orvoshoz de lehet javíthatò még
2017. okt. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!