Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Relatív fitymaszűkületem van!?

Relatív fitymaszűkületem van!?

Figyelt kérdés
Sziasztok, körülbelül 5napja jöttem rá erre, és azóta nagyon nyomaszt, és képtelen vagyok elmondani a szüleimnek ("szégyellem" tudom ezen nincs mit) valaki tudna segíteni ebben? Hogy mégis hogy közöljem ezt? 13/F

2017. nov. 29. 05:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis leírnád, hogy mit tapasztalsz? Milyen állapotban és mennyire húzható hátra a fitymád?
2017. nov. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Petyhüdt állapotban könnyedén hátra tudom húzni teljesen, viszont amikor merev akkor a fityma körülbelül 70-80% lejön a makkomról viszont tovább nem bírom húzni mivel a fékem feszül(azt elfelejtettem beleírni hogy nagyeséllyel társulhat ez a problémám mellé egy rövidfék is)
2017. nov. 29. 06:25
 3/5 anonim ***** válasza:

A szűkületet még lehetne műtét nélkül orvosolni,de a fék miatt mindenképpen orvoshoz kellene menned.

Anyukáddal vagy apukáddal biztos meg tudod beszélni,nem tudom,melyikükkel van jobb viszonyod.

2017. nov. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel ki fog tágulni, meg fog nyúlni, ha eleget masztizol.
2017. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Igen előfordul,hogy ha meleg vízben kitartóan tornáztatod a fitymád akkor egyre könnyebben és egyre hátrébb tudod majd húzni.Viszont nagyon óvatosnak kell lenni.


Jobb lenne viszont,ha apukádnak szólnál,hogy vigyen el urológushoz,14 éves kortól lehet egyedül elmenni,beutaló nem kell,csak elmentek a rendelésre vagy mobilon időpontot kértek.tb kàrtyàt,személyit vagy diákigazolvànyt kell vinni.

Ha esetleg elvinne apukád,akkor az orvos,akkor amint sorra kerülsz és behìv az orvos, beszélgetéssel indít,ahol elmondod mi a gond,majd megkér,hogy menj a vizsgálóágyhoz,ott nadràgot,boxert bokáig le kell húzni,majd mondja mit csinálj,ágyra felfeküdni és a fitymád,fityma féked kézzel megnézi majd..(a legtöbb esetben a vizsgálóágy el van függönnyel választva,tehát az orvossal vizsgálatkor kettesben tudsz lenni.Viszont van amikor nincs vizsgálófüggöny,hanem a szobában simán benàll egy àgy.Na erre való lehetőségre is készülj fel ès beszèld meg apukáddal,higy ebben az esetben amikor le kell vetkőznöd és az orvos meg akar vizsgálni,forduljon el,másfele nézen.)

2017. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!