Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok a péniszemen...

15 éves vagyok a péniszemen lankadt állapotba teljesen fel tudom húzni a bőrt de ha már áll akkor csak félig miert van ez?

Figyelt kérdés

2017. nov. 29. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Most nő a péniszed, a makkod és a bőr még nem tágult eléggé. Tornáztad babaolajjal, vagy valamilyen síkosítóval!
2017. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
28%

Fitymaszűkületed van.Urológushoz kellene menned.


Meleg vízben ücsörögve jó 15-20 perc után vagy sikosító használata mellett is nehéz mereven a fitymád hátrahúzni?



-14 éves kortól egyedül elmehetsz urológushoz,beutaló nem kell,csak a rendelési időre kell elmenni,esetleg telefonon is kérhetsz időpontot.Személyit,tb kàrtyát kell vinni.

-Fitymaszűkületet enyhe esetben lehet krémmel kezelni,és súlyosabb esetben marad a műtét.Sok orvos a körülmetélést hozza fel,ezt jobb elkerülni és megmondani,hogy mondja el a többi műtéti lehetőséget amiknél viszont a fityma megmarad.(pl fityma plasztika,z plasztika,bemetszés)


-Attól,hogy megvizsgál az orvos még semmire se fognak kényszerìteni,kapsz egy ambulánslapot amin szerepelni fog mit álapított meg az orvos és mit javasol,hogyan kell kezelni

-Ezt az ambulánslapot a szüleidnek meg kell mutatnod,ha szeretnéd kezeltetni magad és műtétre van szükséged,mert 18 év aluli személynél a műtéthez szülői hozzájárulás kell.

-A műtèt időpontjában is meg lehet egyezni,nyàrra megbeszélni mert 2 hétig kellemetlen lehet ès tovàbbi hetek jönnek mire helyre jön.(4-6 hèt teljes gyógyulási idő)

Ha meggondolod magad műtéttől is visszéphetsz.



Tehàt nyugodtan menj el urológushoz vizsgálat után kapsz egy ambulánslapot amin rajta lesz,mint írtam màr mit állapìtott meg az orvos,mit javasol és rajtad múlik mit kezdesz ezzel a papírral

2017. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!