Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy mondjam el neki menjen...

Hogy mondjam el neki menjen orvoshoz?

Figyelt kérdés
:( nagyon önfejű a párom,fitymaszűkülete van fájdalmas a szex neki de nem megy orvoshoz a szexuális életünk egyre kevesebb :( folyton rámfogja hogy nincs izgalmi állapotban meghogy nem vagyok nedves meg túl szűk vagyok!olyan mértékű már neki hogy oda kerül a sor lelankad majd veszekedés követi hogy sz*r vagyok ami nem igaz...beszéltünk róla orvoshoz nem akar menni és inkàbb hanyagoljuk a szexet legyen petting:( de én màr nem birom igy :(mit tehetnék pasik,férfiak?
2017. nov. 30. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég gusztustalan, hogy rád fogja. Én tuti megmondanám neki, hogy fitymaszűkületes, lankadt répával egy nőt sem fog kielégíteni, menjen orvoshoz, senki nem halt még bele. Aztán ott hagynám, nehogy már az én önbizalmam rombolja le.
2017. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Én otthagynám a fenébe!
2017. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2017. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg elég rossz, hogy rád fogja... gondold meg, neked mindezzel együtt még megéri vele lenni? Tényleg a te önbizalmad rombolja le. És nem is értem, hogy miért nem akar orvoshoz menni, amikor, ha jól tudom, ezt a dolgot viszonylag könnyen meg lehet oldani,és onnantól minden megváltozna.
2017. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!