Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmenjek orvoshoz, vagy...

Elmenjek orvoshoz, vagy mondjam le az időpontom inkább?

Figyelt kérdés

Július vége óta medrolt szedek. Jelenleg már csak 12 mg-ot. A problémám részben ehhez is köthető. Alig bírtam aludni és depressziós tüneteket is észleltem magamon, mióta szedem.

Főleg augusztus vége-szeptember eleje volt nagyon gáz. Volt olyan hét, hogy 2x is volt hullám völgy és hét közepén kb a semmitől egy hullámhegy ami a hangulatom ingadozását illeti.


Úgy voltam akkor, hogy bejelentkezek pszichiátriára, mert már nem bírtam elviselni ezt a helyzetet(+az álmatlanságot). Sokszor rossz időszakom volt, de ez tényleg felülmúlta az összeset. Szinte teljesen összeomlottam mint egy kártyavár.


Viszont úgy néz ki, hogy mostanra kezd megoldódni a problémám. Már nem látom olyan borongósan az életem és az elmúlt pár napban nem is volt olyan hullámvölgy, ami indokolná, hogy pszichiátriára menjek.


Csak félek, hogy jön a rossz idő, a téli depresszió időszaka és ez a kiegyensúlyozottság csak átmeneti és fog jönni egy hasonló rossz időszak.


2017. szept. 17. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A legjobb ha ennek ellenére is elmész. A tünetmentes időszak sajnos nem jelenti azt hogy csak javulás várható.
2017. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül elmentem. Egészen meg is érte. Kifogtam egy fiatal tök aranyos doktornőt. Adott kedélyjavítót meg frontint, hogy tudjak aludni. Meg nem is ilyen lehetetlen mennyiségeket meg kombinációkat írt fel. Meg még pszichológushoz is elküldött.
2017. szept. 21. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!