Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Apró, kemény "csomó" a jobb...

Apró, kemény "csomó" a jobb here alján?!

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, néhány napja véletlenül vettem észre hogy a jobb herém alján nőtt egy picike csomó. Fontos hogy tisztában vagyok azzal hogy mi az a mellékhere stb, sajnos jártas vagyok az urológiai dolgokban már ilyen fiatalon. Kérdésem az lenne, hogy ez a kis kemény csomó nőhetett-e a heremre a serdülőkori változások miatt? Abszolút nem fáj, nyomásra sem érzékeny, ha véletlenül nem nyúlok oda észre sem veszem hogy van. Eddig nem volt ott semmi ilyesmi azért is kérdezem hogy mi lehet mert rendkívül idegesít. Nincs egy éve hogy urológusnal voltam, akkor semmi probléma sem Volt, tehát friss a dolog. Mi lehet ez a kis Csomó a herém alján? Méretét pontosan meghatározni nem tudom, talán egy borsószemnek a fele lehet tehát igen pici, de azért kitapintható. Nem csúszkál, nem mozog szabadon, rajta van a herén. 2-3 éve mellékhere gyulladásom volt ha ez számít valamit.. Köszönöm előre is a válaszokat! Természetesen az urológiat ismét felkeresem de addig is hátha megtudok valamit itt... :)

2017. dec. 4. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel már rutinos vagy az urológiai vizsgálatokban jobb lenne most is elmennél és ott mutatnád meg a problémád. Már nem kell stresszelned miatta, mint aki élete első ilyen vizsgálatára készülne. És tudod Te benne vagy a korod alapján a hererák gyakori előfordulását érintő korosztályba.
2017. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom hogy az urológus előbb megvizsgáljon. Mint kiderult egy 3evvel ezelőtti mellékhere gyulladásbol maradt vissza egy ciszta a mellékeherén ami 3mm-es. Egyelőre nincs vele tenni való, csak ha növekszik vagy fáj esetleg. Panaszok esetén műtét. Megnyugodtam teljesen, a műtétről is felvilágosítást kaptam, nem nagy dolog ettől sem félek. :)
2017. dec. 6. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!