Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fájdalmaim vannak a fityma...

Fájdalmaim vannak a fityma alatti résznél a péniszen. Nagy baj lehet (többi lent)?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, sajnos eddig nem mostam a péniszem. Az egész valahogy úgy kezdődött, hogy amikor még nagyon kicsi voltam, a szüleim mosták meg a péniszemet, de már akkor is ugyanígy fájt.A fityma alatti résznél ilyen égető érzéshez tudnám hasonlítani azt a pillanatot, amikor hozzáér az ujjam a péniszemhez, majd elengedem. Minden fürdésnél próbálom megmosni, és eddig szerintem mindig is jól csináltam, de az égető érzés nem múlik el, és nagyon pisiszaga van a péniszemnek, még fürdés után is. Ma tanultunk erről bioszon, hogy milyen következményei lehetnek ennek, és ezzel eddig nem voltam tisztában, ezért kérem most a segítségeteket. Rendbe lehet még engem hozni, forduljak-e orvoshoz, mit csináljak?
2017. dec. 5. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak annyi a gond, hogy érzékeny a makkod (és nincs gyulladás), akkor mosd meg minden nap fürdésnél óvatosan a kezeddel érintve. és az érzékenység csökkenni fog!
2017. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 mikor van gyulladás?
2017. dec. 5. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Nem azt akarod mondani hogy 14 éves korodig nem mostad a fütyköst?

Az a csoda ha nem rohadt le.

2017. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

Ha ernyedt és ha feláll a péniszed akkor is könnyen a makkod mögé tudod a fitymàd húzni?


-Ha igen az jó.

Minden nap ezentúl mosd meg.

2017. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!