Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe fitymaszűkületem van,...

Enyhe fitymaszűkületem van, tanácsot szeretnék kérni. Ki mit tenne?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok. Lankadt állapotban hátra tudom húzni és semmilyen fájdalmat nem érzek. Erektált állapotban is, csak érzem, hogy szorít és fájdalmas. Mondjuk a fájdalom egy idő után enyhül, de elég kellemetlen ez így. Korábban is éreztem, hogy kicsit szorít de nem volt igazán zavaró, szex közben sem hátráltatott. Csak az utóbbiakban kezdett egyre fájdalmasabb lenni. Tudom, hogy ezzel orvoshoz kellene mennem és megeshet, hogy csak sebészi eljárással lehet ezt megoldani, de félek, hogy valami hentes alá fekszek és csak ront a helyzeten. Ki mit tenne a helyemben?

2017. dec. 7. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Relatív fitymaszűkületed van,ennek a problémának a megoldásához nincs szükség műtétre.

Törekedj arra,hogy minél több ideig legyen visszahúzva a fitymád.Idővel helyrejön.

2017. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5%

A saját érdekedben és a későbbi problémák elkerülése végett, jobb ha megmutatod egy szakorvosnak.

Ettől sokkal komolyabb problémákkal el kell menni és nem kell félni az orvostól. Jobb ezen minél hamarabb túl lenni, nem jobb 30-40 évesen neki menni. Addig meg szenvedni, idegeskedni. Mert előbb vagy utóbb úgyis meg kell csináltatni.

Én nem tudom ez milyen , de biztos vagyok benne hogy egy bármilyen más jellegű műtét sokkal komolyabb.

Gerinc műtét !!!

Lágyéksérv műtét.

Sorolhatnám de mindegyik komolyabb ettől a kis pici vágástól, amit érzéstelenitéssel végeznek.

Hajrá, mutasd meg FÉRFI vagy.

2017. dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Használj sikosítot sexnél,lehet úgy kellemesebb lesz.



De urólogushoz is nyugotan menj el,megvizsgál,megbeszélítek milyen lehetőségeid vannak és rajtad múlik belemész,mit választasz,csak súlyos fitymaszűkületkor kell metélni,de sok orvos metélés mániás,tehàt ha ezt ajánja az orvos kerüld el és mond meg ezt nem szeretnéd,van több olyan műtét is amiknèl a fityma megmarad (bemetszés,z plasztika,fityma plasztika)lehet nem is kell műteni,előfordul hogy lehet krémmel is kezelni



Az orvos semmit nem erőltethet rád,szóval nyugodtan menj el szakorvoshoz semmilyen kötelezetsèggel nem jàr az és bàrmikor visszaléphetsz a műtéttől is,ha arra lenne szükséged,de meggondoltad magad

2017. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!