Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet fitymaszükület?

Ez lehet fitymaszükület?

Figyelt kérdés
Nos az lenne a bajom, hogy ha merev akkor egy kicsit erősebben kell hátra húznom a bőr a makkom-on mint a lógna. Viszon ha gyengén húzom hátra és merev állapotban akkor, alig alig jön a makkom mögé. Ezért elkezdtem a makk mögött hordani éd nagyobb lett a makkom egy picivel, de amikor a fityma vissza ment rá akkor szorított egy kicsit. Ez fitymaszükület? Ha igen súlyos? Nem kell metélni?

2017. dec. 8. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből a leírásból - amit csak félig értettem meg - nem lehet fixen megválaszolni a kérdésedet, de szerintem nem tűnik igazi fitymaszűkületnek.
2017. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

De hogy kell metélni.


De ne hagyd makk mögé húzva a fitymád.

2017. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 miért nem? Mert már tök megszokta ha meg rátolom a fitymámat akkor szorít. Meg nehezen jön hátra, vagyis hátra jön de kell egy kis erőhozzá.
2017. dec. 9. 23:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően jó dolog hátrahúzva tartani a fitymát, hogy mindig kint legyen a makk.

Viszont ha kicsit szűk a fityma, arra azért figyelni kell, nehogy annyira szűk legyen, hogy elszorítsa. De ha ilyen nem áll fenn, akkor ha szeretnéd, nyugodtan tartsd továbbra is hátrahúzva a fitymát.

2017. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!