Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 25 évesen mehetek prosztata...

25 évesen mehetek prosztata vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mostanában nincsenek rendben ott a dolgok lent, nem járok sokat wc-re de ha menni kell, akkor egyből menni kell nehezen tudom tartani. És ez olyankor van ha pl a házból kimegyek a hidegbe, biciklizek és jövök haza, már alig birom tartani. Ha hideg vizet engedek.

2017. dec. 20. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy bármi gond van a prosztatáddal. Amúgy nekem nőként a hidegben, vagy ha fázom, mert hűvösebb van a légtérben, ahol vagyok, szintén többet kell pisilni járni. Szóval...:)

De amúgy nyugodtan fordulj orvoshoz. Viszont lehet, hogy abszolút húgyúti eredetű lesz, egyáltalán nem biztos, hogy a prosztatádat is bárki nézni fogja, de egyébként természetesen nem korfüggő, tehát azt is megnézik ennyi idősen. Mert ha gond van, akkor gond van.

2017. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez mindenkinél így van sztem. sőt lehet meg is fáztál. emiatt én nem mennék orvoshoz. de ha téged megnyugtat , menj csak , nincs akadálya.
2017. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de attól ha célzottan arra megyek, hogy nézze meg a prosztatát hogy milyen állapotban van megnézné?

mert ez sosem volt még megnézve

2017. dec. 20. 11:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el urológushoz ha ez megnyugtat. De ismerve a Magyar egészségügyet ha ezzel a problémával elmész egy TB-s rendelőbe, lekezelően fognak veled foglalkozni, hiába azt zengik, hogy menjen mindenki szűrésre , meg az első tünet észlelésekor.
2017. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan látogasd meg az urológust, és mondd el neki a panaszodat. Az a jelenség, hogy ha pisilned kell, akkor az sürgős ( vagyis nem bírod tartani, még rövid ideig sem), a prosztata gyulladásra utal. Vagy egyéb hugyúti problémára. Nem kell beutaló, csak elmész, kivárod a sorodat.
2017. dec. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Húgyúti problémánál kérés nélkül is van midig tapintásos prosztata vizsgálat .Ezt jobb ha a női válaszolók is tudják .A prosztata betegség nem korhoz kötött,csak 50 felett már gyakoribb .50 felett már ajánlott az évenkénti 1 x ri ellenőrző vizsgálat .
2017. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva, bármelyik életkorban nyugodtan elmehetsz prosztatavizsgálatra, kedves kérdező! Általában 18 éves kortól már vizsgálják, korábban csak akkor, ha az indokolt, pl. műtétek, átfogóbb vizsgálatok kapcsán.
2017. dec. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!