Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vényköteles gyógyszer rendelés...

Vényköteles gyógyszer rendelés külföldről?

Figyelt kérdés
Van ebben valakinek tapasztalata?
2017. dec. 25. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán az orvost megkérhetnéd, hogy rendelje be neked. Úgy lehet, hogy egyszerűbb lenne, neki könnyebben kiadnák. Azt hiszem, hogy én vagy valamelyik családtagom már kaptam Belgiumból vagy Franciaországból gyógyszert ilyen módon (igaz, nem Magyarországra, hanem Szlovákiába).
2017. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vannak cégek erre szakosodva. Pár éve muszáj volt hozzájuk fordulnunk, mert itthon nem lehetett kapni édesanyám egyik gyógyszerét. (Google: gyógyszerendelés külföldről)


Korrektek voltak, szkennelve kérték a receptet, gyorsan intézték. Ami hátrány, hogy drága. Nyilván van díja a munkának, plusz az állami támogatás ez esetben nem játszik. Tehát többszörösébe került.

2017. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy Finpecia nevú hajhullásgátló gyógyszert szeretnék rendelni, ami itthon nincsen forgalomban. Teljesen legális gyógyszer, de kétlem, hogy a háziorvosom felírná.
2017. dec. 26. 00:27
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok: szerintem írj e-mailt ilyen cégnek, és kérdezd meg, megoldható-e, vállalják-e.
2017. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez Indiában forgalmazott szer, ezek a gyógyszerfutárok meg csak a környékről szállítanak, ha jól láttam. És vény nélkül nem hinném, hogy behoznák nekem.
2017. dec. 26. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!