Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros pötty a hajam alatt, mi...

Piros pötty a hajam alatt, mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem viszket, nem érezni, csak annyit tudok hogy már rég óta ott van. A fodrászom szokta mondani hogy van egy piros kis dudor a fejemen, nem tudja esetleg valaki mi lehet? Hetente 2x mosok hajat mivel most télen gyorsan zsírosodik, különösen oda figyelek magamra és nem múlik.

2017. dec. 28. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász meg tudja mondani mi az?
2017. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem voltam nála, mivel igazából egyáltalán nem zavaró
2017. dec. 28. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha dudor,akkor már sebészre tartozna .Lehet hogy csak minimálisan növöget,és nem igényel beavatkozást .

Nem a hajmosások következménye .

2017. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem is van kisebb "dudor" a fejemen,de sherencsére a dús hajam takarja. Egyébként én vele születtem,ilyem anyajegy féleségnek számít.
2017. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem is van a tarkómon de nekem nem dudros csak piros

Anyukám azt mondta hogy amikor megszülettem a nővérke megnyomta(véletlenül) azóta ilyen

2017. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van piros színű anyajegy is,akár az is lehet.
2018. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és aki hajlamos az anyajegyekre azoknál ezek a kis piros pöttyök (van ami a bőrbe lapul és van ami kidudorodik)olyan 20-30 éves korban kezd igazán előjönni,egész sok is lehet.Sok orvos az anyajegy helyett érburjánzásnak hívja.Nekem is volt egy kidudorodó,mindig bele kaptam és sebésszel leszedettem,leégette vagy mi
2018. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a választ!
2018. jan. 2. 03:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!