Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudna segiteni valaki ebben a...

Tudna segiteni valaki ebben a szexuális problémában? Nem találom a megoldást.

Figyelt kérdés

A helyzetet nagyon súlyosnak érzem, régóta fenáll bennem ez a dolog és nem tudok belőle kimászni.


Tehát folyamatosan váltogatom a partnereimet, mert mindig arra gondolok hogy nekem ez fogja majd megoldani a problémámat tehát egy kapcsolat, de mostmár eljutottam odáig hogy rájöttem hogy nem.

tehát nem tudok szexeleni! de nem azért mert nem áll fel, hanem mert rettegek az intimitástól.



Egyszer érte a szexuális teljesitményemet egy negativ kritika és nagyon megmaradt. Utána nagynehezzen eljutottam odáig más lányokkal, hogy legalább megpróbálom, hiába az aktus elején amikor elkezdtük örültek neki hogy "bennük van" hiába dicsérték hogy szép meg jó nem tudom BELE élni magam és elegem van ebből, hogy nem tudok szexelni.



Boldogtalan vagyok, depressziós ez miatt, félek kapcsolatot alakitani idegesit hogy nem tudok ez miatt egy éjszakás kalandot sem létesiteni.


25 éves vagyok és tönkre vagyok lelkileg ezek miatt, mégis hogyan tudom végre megoldani ezt a problémát?

Nem találom a megoldást próbáltam már mindent..továbbá elhiresültem az emberek körében, hogy én ilyen olyan impotens vagyok stb kitudna ebben segiteni nem birom tovább?


2017. dec. 30. 20:57
 1/10 A kérdező kommentje:
!*
2017. dec. 30. 20:58
 2/10 A kérdező kommentje:
gyógyszereket nem próbáltam még.
2017. dec. 30. 20:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Pszichológus vagy első körben intimtorna tanfolyam.
2017. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
ugyan már ne add fel nekem is ilyen volt nem kell ide agyturkász csak egy megértő nő meg pár sör
2017. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Agyban dől el minden. Ennyi a probléma. Ki kell zárnod a zavaró tényezőt. Ne hagyd , hogy hatással legyen rád bármi ehhez hasonló dolog , ki mit mond, mivel akar megbántani! Mindannyiunknak volt már bizonyára efféle megélése. Ne csüggedj. Légy optimista. Menni fog!
2017. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Először lelkileg kellene rendbe jönnöd, pszichés eredetű a problémád. Ha egyedül nem megy, akkor keress fel egy jó szakembert.
2017. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ez nálad csupán a technikai teljesítésre megy ki (és igazi, mély érzelem, emberi vonzalom nem társul hozzá), akkor nem csodálom. De ezen csak te magad tudsz segíteni, talán a szexuális oldalt háttérbe kellene nyomni és az érzelmi oldalnak kellene dominálni.
2017. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez, tud majd segíteni.
2017. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért sírsz, van akinek még punci se jut.
2017. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a probléma? Nem áll fel? Feláll, de lekonyul? Ha felhúzod a gumit, akkor konyul le. Szex közben a csajban konyul le? Vagy pont fordítva, nem tudsz elmenni?
2017. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!