Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Faj a bal herem és felette a...

David332 kérdése:

Faj a bal herem és felette a hasam. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsát kérni egy nagyon fontos kérdésben. Lassan egy hete érzem a bal herémben fájdalmat, ami nem olyan éles fájdalom. Ehez társül néha alhasi is, has görccsel és néha hányingerrel, ezen kívül még a combtő. A fájdalmat akkor érzem igazán amikor fekszem vagy ülök. Ha járkálok olyan mintha megfelejtkeznék róla és egyáltalán nem érzem, vagy csak nagyon pici fájdalom. A heréimet áttapintottam es nem vettem észre rajta semmilyen elváltozást sem semmilyen olyan dolgot ami rossz dologra utalna. Sokszor úgy érzem h a fájdalom a combtőből sugárzik. Néha az egész ballában lefelé szakad. Mivel en pesszimista vagyok igy hererakra gondolok. Pisiles is egeto erzessel jar. Beteg voltam es igazabol meg mindig nem vagyok teljesen meggyogyulva. Elfogok menni orvoshoz is, de innen is szeretnek valaszokat varni.

Előre is köszönöm válaszokat.

????

18/F


2017. dec. 31. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamilyen megfázásnak, gyulladásnak tűnik. Menj urológiára (beutaló nem kell).
2018. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Hólyaghurut gyulladás!
2018. jan. 2. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!