Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bal herém 2x akkora mint a...

A bal herém 2x akkora mint a jobb, milyen betegségem lehet?

Figyelt kérdés
A bal herém kb. 2x akkora mint a jobb.Mindig is nagyobb volt de nemtudom mennyivel sose vizsgáltam őket.Az elmult ket hetben biztosan nőtt valamennyit mert kb 2x akkora mint a jobb oldali. 2 napja nehéznek érzem kicsit,most pedig picit fáj is.Enyhe fájdalmat érzek még a lágyékom bal részén.Ez a fájdalom nem állandó, néha érzem csak. Ha nem javul a helyzet januárban megyek orvoshoz.Súlyzós edzést végeztem rendszeresen fél évvel ezelőtt de ez egyébb okok miatt szünetelt fél évig.Most ujra elkezdtem egy hete de csak kisebb sulyokkal.. De igy is volt 1-2 megerőltető edzésem nemtudom ennek lehet-e valami köze ehhez az egészhez.Tudom látatlanba nehéz mondani bármit is de eléggé feldúlt vagyok miatta, nem-e valamilyen daganatos betegség.Szexuális életet élek. 17/F
2017. dec. 16. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hereviszér...
2017. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
neked csak kettő van? nem háromnak kellene lennie??? :/
2017. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De könnyen rávágja valaki a herevisszeret látatlanban... pont ezért "imádom" ezeket az internetes fórumokat mint ez is,...itt midenki megmondja a tutit úgy, hogy valójában lóf..szt nem tud...
2017. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha a lágyékodnál fáj, akkor jó eséllyel lágyéksérv vagy pedig herevisszér. De természetesen előfordulhat ennél komolyan probléma is, így miné előbb orvoshoz kellene fordulnod.
2017. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. Januárban meg fogom tenni.. Vagy az már késő? Tudom minél hamarabb kellene.. Még annyit hozzátennék, hogy ugyanitt éreztem már fájdalmat 1évvel ezelőtt ..ugyanez a fajadlom de nem volt ekkora a here mérete.. Amikor a bútorokat vittük fel.. Utana 1-2 hetig ez volt aztan helyrejott
2017. dec. 16. 22:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha kifejezetten fizikai munkára jelentkezik, akkor nagy valószínűséggel tényleg sérv vagy visszér. Tapintsd át a heréid, ha nem érzel benne csomót, akkor még ne kezdd el szervezni a temetésed:P
2017. dec. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem mintha az alján lenne :S de nemtudom hogy az az e.. :(
2017. dec. 16. 23:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem vehető ki tisztán.. Olyan mintha a heréhez lenne tapadva és erek/ér lenne
2017. dec. 16. 23:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor herevisszér. Mondjuk hosszú távon az sem egészséges, szóval orvos mindenképpen kell.
2017. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor orvos. Lehetőleg mihamarább. Ez nem a távgyógyászat kategória, felelősség nélkül.
2017. dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!