Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van. Az...

Szkkk kérdése:

Fitymaszűkületem van. Az orvos azt mondta két féle megoldás van. Az egyik, hogy csak az adott szűk részt metszik ki. A másik pedig a (teljes) körülmetélés. Ti melyiket választanátok? Valakinek van tapasztalata e téren?

Figyelt kérdés
(Az orvos azt mondta ,hogy ő a körülmetélést választaná. Bár nem egyszerű mert ha az adott részt metszik ki, van rá esély ,hogy visszaszűkül. Metélésnél kisebb a hímvessző rák kockázata is.)

2018. jan. 2. 20:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen merev állapotban simán lemegy a makk alá. Csak kellemetlen hogy néha szorít. Aztán maszturbációnál kitágul kissé majd vissza szűkül. Nem tudom tudsz-e nekem ebben segíteni ,de a partiális resectio az nem tartozik egyik plasztikai eljárás közé sem ugye? Csak mert az ambuláns lapomon ez szerepel.
2018. jan. 3. 21:05
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Hú,ha tehát mereven hátra tudod a makk alá húzni,akkor gyorsan keress egy másik orvost,ezt nem kell metélni.Keress egy korrekt orvost.
2018. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos nem tudok segíteni,de ha kell menj el magánorvoshoz,ha fizetsz a vizsgálatért talán elmagyaráz mindent és talán segít hogy bele ne vigyenek egy fölösleges metélésbe
2018. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%
7.A CSECSEMÖKNEK ha faj valamijük az egesztestük faj, tehat meg nagyobb fajdalmuk Volt mint elkepzeled. Pszichobol tanultam
2018. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
Értem,hát gondolj bele mit csináltak ezek a nagyon okosak szegény csecsemőkkel.
2018. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
61%

Leírás által talán tényleg nem szükséges a teljes metélés, viszont mégis jobbnak tartom azt. Pontosan a részleges metélés kockázata miatt.

Ez az "isteni teremtés" duma nagyon ódivatú, a mai embernek már alig-alig lenne szüksége a fitymájára. Sőt: egy ilyen orvosilag megmagyarázhatatlan gyulladással a lélek mindig üzen vagy változtatást akar.

Én bíztatásból el tudom mondani, hogy hasonló - nagyobb - gondból adódóan felnőttkorban éltem át a körülmetélést. (Nálam sem volt rá orvosi magyarázat.) Én is nagyon féltem, de teljesen jól alakult és meg vagyok vele elégedve. Én tisztában vagyok egészséges, gyulladt, és metélt állapottal is. Ennek tudatában tudom azt mondani, hogy saját életemben metéltként jobb. Sokkal egyszerűbben használom és ugyanúgy fantasztikus vele a nemi élmény. Ugyan krémeket kellett használnom rá az első időkben, de ez is egyszerű feladat és azóta már nem is szükséges. Még ha talán nem is ez a természetes vagy a 100%, de még mindig jobb egy problémákat okozó kezelhetetlen gyulladt állapotnál. Nekem a tágító krémek is csak tovább rontottak rajta.

2019. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!