Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemi szervemen miért vannak...

Nemi szervemen miért vannak szemölcsök?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok (25éves),elején sokáig csak egy szemölcsöm volt, rá 3 hónap múlva kb kijött megint még egy, és utána rá több mint fél év-1év mire kijött a harmadik is (legalábbis úgy látom ez is szemölcs lesz)

Miért vannak ezek rajtam?

4éve párkapcsolatban élek, barátnőmnek nincs probléma a nemiszervével, meg nem is léptem félre sohasem, maximum csak maszturbálni szoktam néha néha.

Kezemen sincs szemölcs, nem értem, mi okozza ezt?

Néha orálozni is szokott, ezekután akkor ezt mellőzni kéne?



2018. jan. 9. 18:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

És a barátnőd előtted volt-e a mással? Te voltál-e mással a jelenlegi partnered előtt?

A HPV évekig lappanghat, valakinél teljesen tünetmentes. El kellene menni orvoshoz és kezeltetni, mert így csak szaporodni fog. És igen, fertőző, bár nyilvánvalóan a barátnőd is fertőzött már...

2018. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az urológus is a bőrgyógyászatra irányit.Ez nem urológiai probléma .
2018. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Voltunk ma nőgyógyászaton, és szerencsére hálaistennek barátnőmnek nincsen semmi baja!

Akkor ezek szerint úgy nézki hogy az én szemölcsöm nem fertőző, nem?

Persze attól függetlenül nem hagyom ennyiben, kértem már időpontot csak még kicsit várnom kell.

2018. jan. 10. 18:59
 14/16 anonim ***** válasza:
Minden szemölcs fertőző sajnos. Az, hogy a barátnődnek nincs problémája szemmel láthatólag az egy dolog. Menjetek el mindeketten HPV (condyloma) és HSV1-2 (herpesz) szűrésre és ha negatív lett a leletetek akkor lehet csak szexelni, addig tilos! Különben oda-vissza fertőzitek egymást.
2018. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Maszturbàlni azért lehet nem?
2018. jan. 30. 19:08
 16/16 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek mindenkitől, hogy ilyet kérdeztem (előző kérdésem), csak barátnőmmel nem szexelhetek, vagyis nem merek ezekután, és néha már muszáj vagy jó lenne egy kicsit így kiengedni azt a sok “cuccot” :(
2018. jan. 30. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!