Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves vagyok és fitymaszűkül...

17 éves vagyok és fitymaszűkületem van! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szinte semennyire se tudom hátrahúzni még nyugalmi állapotban sem.

Ilyenkor mi a teendő?

Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Hogyan tudom orvos nélkül megoldani a problémát (márha lehetséges)?

Ha pedig orvoshoz kell menjek akkor hogyan zajlik ez az egész?



2018. jan. 13. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj. Es ne erezd cikinek. Meg kicsit gyerek vagy azert ezred annak csak, de kesobb csak rohogsz magadon. De jobb ezen tul esni utana 1000x jobb lesz. Csak mondd meg apadnak h menjen el veled a haziorvoshoz aki majd elkuld tovabb. Ne aggodj, nem gaz ez. De mindenkepp ne halogasd
2018. jan. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj el urológiára, én is voltam már többször is, nem kellemetlen

18/f

2018. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Annyira nem érzem cikinek mert tudom hogy több embernél is jelentkezik ez a probléma. Csak azért mégsem olyan egyszerű beszélni erről. Köszi a gyors válaszokat!! Ment a zöld kéz :)
2018. jan. 13. 23:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül menj, nem kell kísérgetni.

Urológia a megoldás, nem kell háziorvos.

2018. jan. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Így van. Ez csak a válasz írójának tűnik egyszerűnek,természetesnek . Urológiára Taj kártyával a zsebben mehetsz már .Ez estben csak a vizsgálat lesz,és elő jegyeznek műtétre,ha szűkséges .Legjobb ezt esetedben a tanév végére kérni .A műtét napján már valamelyik szülődnek is ott kell lenni,mert a műtétre engedélyt 18 év alatt szűlő adhat.
2018. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnos,nagyon valószínű,hogy ezt már csak műtéti úton fogják tudni neked korrigálni.

Sajnos,megvártad,amíg már lankadt állapotban se megy hátra.

Meg kellett volna gondosan mosni a fityma alatti részt is,minden nap zuhanyzásnál,nem tudom,hogy nem tűnt fel,hogy nem tudod tisztítani.Mindegy,majd meglátod,hogy mit mond a doki.

2018. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ez nem lehet hanem biztos hogy műteni fogják én is 17 vagyok enyémet is műtötték és ez azonnali műtétet igényel mert egy idő után hugyozni se fogsz tudni azt jön a katéter vagy tudja a franc mi a neve higgy nekem minél gyorsabbam megműteni!
2018. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

14 éves kortól egyedül el lehet menni urológiára vizsgálatra,tehát nem kell otthon szólni.Beutaló nem kell,tb kártya,személyi igazolvány kell.


Elmész a megyédben lévő urológiára,amikor kijön az asszisztens neki adod oda a papírjaid(tb,személyis) az alapján fognak majd szólítani,ha sorra kerülsz(ha csak nem kell az ajónál sorszámot húzni)De akár telefonon is kérhetsz előre időpontot vizsgálatra.


Az orvos megvizsgál,kapsz egy ambuláns lapot azon rajta lesz mit állapított meg és mit javasol kezelésként.

Ezt a lapot mutasd meg apukádnak,vagy eleve apukád kérd meg hogy kísérjen el urológushoz.



Ha műteni kell mivel még nem vagy 18 éves akkor szülői hozzájárulás kell,ezért mondtam hogy mutasd meg apukádnak az ambuláns lapot.


Az orvos majd elmondja hogy ő mit javasol.Ha műtétet akkor a műtét időpontjában is meg tudtok egyezni,akár szünidőre tervezi,mert legalább 2 hétig kellemetlen lehet és a teljes gyógyulás 4-6 hét.

2018. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2018. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írtam privátot kedves kérdező!
2018. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!