Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 190cm és olyan 78kg körül...

190cm és olyan 78kg körül vagyok, fehérje szelet hasznos lenne nekem, ha itthon saját testúlyos + egykezes súlyzós gyakorlatokat végzek? 20/F

Figyelt kérdés
Elég szikár típus vagyok, semmi zsír, csak bőr meg a némi izom, elkezdtem 3hónapja itthon edzeni némi változást látok magamon, viszont folyton éhes vagyok, enni eszek szerencsére mostanában sokat vagyok itthon, szóval meg tudom oldani, de, elkezdek dolgozni nyáron akkor nem nagyon tudom megoldani a kaját, 5perces szünetre tudok majd elmenni kb. 2x meg egy hosszabb kajaszünet/nap ezért gondoltam a fehérje szeletre.

2016. ápr. 30. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A Sárga Kapszula c. könyvet töltsd le, olvasd el.

Ne fehérjeszeletet vegyél, inkább fehérjepor + zabliszt shakerben, ha tényleg nem tudsz kajálni.

2016. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most olvasom pont hehe
2016. ápr. 30. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!