Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy egy idő...

Miért van az, hogy egy idő után lelankadok?

Figyelt kérdés
Ez csakis kizárólag akkor van, ha én vagyok felül, ha ő van, ott is mozoghatok akárhogy, nem lankadok le. Pár éve magasvérnyomásom is volt/van, és elég stresszes az életem, közre játszhat? Vagy valami a vérkeringéssel van?

2018. febr. 12. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Miért van az, hogy ebben a témakörben mindenki önmaga mondja meg pontosan és helyesen mi baja van, mindenkinél jobban tudja mert érzi, és mégis megkérdezi másoktól, külső megerősítésre várva olyanoktól, akik nála jobban nem is tudhatják?


Logika³

2018. febr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy az ilyen analfabéták, mint te, kedves #1 nem tudnak értelmezni egy kérdést? Ha ennyire kommentelhetnéked van, akkor ott a kérdés és értelmezd, gondolom akkora agyacskád még van, ha pedig nem tudod a választ, akkor csendben tovább görgetsz.. Miért játszod a hülyét? Vagy papírod van róla, hogy nem fejlődött ki rendesen az agyad?
2018. febr. 13. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen jó, hogy mindenki önmagából indul ki, főleg akkor, ha fáj neki az igazság...
2018. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert az a póz nem hoz annyira lázba, vagy a lovaglás jobban felizgat, tetszik, ahogy mozog a lány, hogy akkor mindkettőtöknek könnyebb mozogni stb.


Bár az igaz, hogy a stressz is befolyásol. Én úgy vagyok vele, hogy legalább szex közben elengedem magam, különben azt sem tudom élvezni, ami amúgy jó lenne. Bár nem mindig jön össze...


N

2018. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!