Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hereviszerem van és fáj, de...

Hereviszerem van és fáj, de tetszik egy lány?

Figyelt kérdés

Az van hogy már 2x műtöttek vele, most januárban is most február vége van de még mindig durván ki lehet tapintani a viszeret a herémben nagyon vastag , és.mindennap fáj.

Kinéztem magamnak egy nagyon kedves aranyos lányt akivel azért nem léptem kapcsolatba mert először meg akartam gyógyulni de úgy látszik meg kell szoknom a fájdalmat mert úgy sem tudják ezt megoldani az orvosok sajnos, amúgy 18/f vagyok.


Szerintetek mit csináljak ?



2018. febr. 18. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

A kettö közt semmi összefüggés sincs.


Keress meg egy másik - normális - orvost, mert ez a probléma tökéletesen gyógyítható, ha eddig "nem sikerült", akkor az orvos nem áll hivatása magaslatán.


A lány meg nem egy tárgy, amit addig félre tudsz tenni, amíg neked megfelnek a körülmények és nem áll ott készenlétben, amig kegyeskedsz valamit lépni, hanem nagy valószínüséggel keres magának valakit.


Mellesleg ez is igen furcsa hozzáállás "Kinéztem magamnak egy nagyon kedves aranyos lányt" - és ö mit szól ehhez? Ugyanis - ahogy az elöbb is írtam - egy lány nem egy tárgy, amit "kinézek megamnak" és amikor megfelel "megveszem", hanem egy érzö ember, aki az ilyen hozzáállásnál sokkal jobbat érdemel.

2018. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben igazad van ha úgy jött le hogy tárgyként kezelem akkor elnézést kérek esküszöm hogy nem akartam ezt így .

Én is arra gondoltam hogy keresek egy másik orvost de elvileg ő a legjobb mindenki dicséri főorvos tele díjakkal stb.


És tényleg nem akartam , rosszul fogalmaztam , elnézést

2018. febr. 18. 10:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Okay, akkor csak rosszul jöttat - ez az írásbeliség hátránya, a finomabb árnyalatok nem észrevehetöek :)


Ami meg az orvost illeti: sok "föorvos" csak abból él, hogy mindenki a rangját nézi, de a tudása ma is ott van, ahol ezelött X évvel volt, amikor kinevezték.


Egy fiatal orvsonak még több ambíciója van, ezért tájékozódik, informálódik, aktuálisabb a tudása és többet törödik a beteggel, mert neki még kell a betegek támogatása ahhoz, hogy valamire tudjon jutni.


Próbálj fórumokon érdeklödni ilyen jellegü mütéteröl meg orvosokrol, a "pletykaszintü" ajánlások sokkal többet érnek, mint a hivatalos mindösitések.


Jobbulást.


(Mellesleg a lánynál a helyedben azért kezdenék, mert ha elindul a kapcsolat, akkor egyrész kiderül, hogy tényleg annyira aranyos-e, passzoltok-e, és ah tényleg összejöttök, akkor meg tudsz vele erröl is beszélni.

2018. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon rendes vagy ! :)

Lehet hogy az lesz, azért még megvárom majd a legközelebbi konzultációt hátha lesz ott valami , az is lehet hogy még nem is javulhat meg , vagyis kevés idő telt el.

Nehéz az élet , de ha esetleges sikerülne és elmúlna, legalább jó lecke volt ez számomra

2018. febr. 18. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi rosszat nem mondtál kérdező. Igen, a lányokat kinézzük magunknak. Nem a Józsinak, a Pistinek vagy a Gézának, hanem magunknak. Mégpedig abból a megfontolásból, hogy szerelmi viszonyt kezdeményezünk vele, melyet szándéka szerint megfontol, esetleg, hogy elmondjuk neki, hogy mikor reá vetettük tekintetünket, oly titános hevület fogott el bennünket kecses termete láttán, hogy a hereviszerünk is kiújult belé :D. Jó oké ezt így poénosan inkább később felvezetni, dokit meg akkor keress másikat.

Sok sikert.

2018. febr. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valóban keress egy orvost, aki ténylegesen megoldja a problémát. De attól, hogy hereviszered van, ne halogasd a dolgot. Ismerd meg jobban, lehet hogy teljesen más lesz mint gondoltad (remélem nem így lesz) , de lehet hogy tényleg bele fogsz szeretni. Ha együtt lesztek, szeretitek egymást és elmondod neki, meg fogja érteni, nem lesz gáz, csak ne görcsölj miatta. Hajrá és jobbulást!
2018. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!