Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van?

Fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés
Az én történetem nagyon hosszú. 18 éves vagyok és engem sajnos soha senki sem világosított fel semmiről. Nem is tudtam hogy mi az a fityma. Szűz vagyok még és igazából amikor maszturbálok a fitymát nem húzom hátra. Nem is tudom... kicsit kellemetlen. Egyszer már sikerült de aztán már nem is próbáltam. Szerintem ha próbálnám, sikerülne. Nem is tudtam hogy ezt kell egyáltalán tisztítani. Mindenki másnak picit nehézkes? Igazából egész végig könnyű csak amikor már egészen leérek a makk végére akkor picit kellemetlen de ha erősebben húzom akkor szerintem oké (annyira kínos ilyenekről beszélni) másoknál hogy van? Egyszerűen simán le lehet húzni? Vagy a végénél nektek is picit kellemetlen? És mi a helyzet azzal hogy nem tisztítottam kb soha? Hisz nem is tudtam hogy kell. Eléggé félek.

2018. márc. 15. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Meleg szappanos vízben kezd el a bőrt megmozgatni Akkor jó, ha teljes mértékben, fájdalom nélkül hátracsúszik. Azt a lerakódott fehér szmötyit meg ki kell alóla szedni, és azontúl naponta tisztítani, és szárazra törülni. Ügyes legyél, , csak nagyon hozzá ne szokjál. Majd néha tanuljál is...
2018. márc. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az utolsó válaszolónak
2018. márc. 15. 10:09
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Az előző válaszoló már leírta, hogyan tisztítsd, és bizony lehetséges, hogy enyhe fitymaszűkületed van. (Másoknál változó, kinél hogy van. Én lankadtan egész könnyen le tudom húzni. Mereven is lecsúszik róla, csak vissza már nehezebben megy.)
2018. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!