Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mellzsír csökkentés?

Mellzsír csökkentés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! (nem tudom,hogy miért ebbe a kategóriába írtam) Az lenne a problémám, hogy felszedtem jópár kilót.(10-15) Ugyebár én 14 éves vagyok, fiú. Lassan ballagok, és szeretném, ha a középsulira már kicsit fitt lennék. Nem vagyok túlsúlyos. (szerintem) 186 cm vagyok és 80 Kg.

Szeretnék fogyni, de itt a lényeg a mellemen, és a hasamon van. Főként engem az zavar, hogy a zsír által megnőtt a mellem. Nem annyira, mint pl. egy lányé... Nem kell ilyenekre gondolni, de attól még látszódik. Azt szeretném megkérdezni, hogy ezalatt a bő 5-6 hónap alatt hogyan tudnék a mellzsíromból csökkenteni. (meg persze a hasamból is) Az ételekkel kapcsolatosan annyit kezdtem el csinálni, hogy nem nassolok, és csak vizet iszok. Meg azért mértékkel eszem. Kondizni eljártam , de most befejeztem, mivel elfogyott a motivációm, de mostanra már visszajött. Heti 3-4x mennék kondiba. 1-1,5 órára. A fő kérdésem az lenne, hogy milyen edzős gyakorlatokat csináljak, hogy a leggyorsabb idő alatt eltűnjön a mellemről és a hasamról a zsír(ha ez fél év alatt egyáltalán megvalósítható) Kérlek titeket azt is írjátok le, hogy milyen gyakorlatokat, és mennyiszer csináljak meg? Itthon annyit tudok tenni, amikor nem megyek kondiba, hogy fekvőtámaszozok, és felülésezek. (Köszönöm, ha idáig végigolvastad, lehet ,hogy egy picit rosszul fogalmaztam, de már este van)



2018. márc. 28. 00:53
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Hasonló cipőben járok, nekem egy testépítő haverom az alábbiakat javasolta:

-diéta (ha más nem, akkor 2000-2200kcal betartása)

-fekvőtámasz otthon napi többször

-edzőteremben fekvenyomás/fekvenyomógép, meg bármi ami tetszik és mellre jó. (de azért hátazz, lábazz legalább pár gyakorlatot, ha nem tartasz ezekre külön napot)


Ami még fontos: elvileg először izom fog a melleden nőni és aztán fog eltűnni/átdolgozódni a mellzsírod. Nekem is ez volt, nem örültem neki, de ez van, utána elkezd majd csökkenni.

2018. márc. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az evezés is jó (vagy a gép)
2018. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. márc. 28. 15:34
 4/4 anonim válasza:
Melled milyen?Hegyesedik?Ha igen akkor lehet gynecomastia.Pubertáskorba elég gyakori.
2018. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!