Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van, mit tegyek?

Szabojoco0505 kérdése:

Fitymaszűkületem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és a fitymám nem megy hátra a makkomon. Amikor próbálkozok nagyon feszül. Mit tegyek?

2018. ápr. 10. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Menj le a háziorvosodhoz, mondd el, majd ő ad beutalót a megfelelő helyre. Ha tényleg az van, akkor valószínűleg lesz egy kisebb műtéted, amivel ezt korrigálni tudják. Ne sumákold el, mert zavarni fog a szexuális életben.
2018. ápr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem megy hátra vagy nem tudod teljesen szabaddá tenni a makkodat?
2018. ápr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ha fel áll ajor semennyire nem tudom csak éppen kilátszik a makkom de ha lankadt akkor majdnem hátrajön teljesen?
2018. ápr. 10. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Urulógusnak mutasd meg, valszeg körül fogja metélni, nekem is tegnap volt ilyen műtétem.
2018. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Ezzel urológushoz kell menni,nem kell beutaló és 14 éves kortól már mehetsz egyedül is akár,ha nem akarsz szólni róla,tb kártyát és személyit igazolványt kell vinni.


Mivel fiatal vagy még,lehet az orvos elsőre krémet ír fel kezelésre és ha nem válik be akkor műtétet javasol.Ha műteni kell jobb szünidőre megbeszélni,mert az első 2 hét kellemetlen lehet,és ha műteni kell ahhoz a szülőknek hozzá kell járulni mivel még fiatal korú vagy.Óvatosak legyetek a dokival mert sok orvos metélés párti,még ha el is lehetne a körülmetélést kerülni.Tehát ha tudod kerüld el a metélést,de minél előbb menj el urológushoz.Kérd meg apukádat hogy vigyen el

2018. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!