Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem bírom lehúzni a fitymáig...

Nem bírom lehúzni a fitymáig segitség kéne?

Figyelt kérdés
nem bírom lehúzni a fitymáig mit tegyek? 13 vagyok régebben mostam most is elkezdtem és nem akarok műtétre menni . Lehet valami más módja például ha rendszeresen mosom tágul? Rendes válaszokat kérek köszönöm!
2018. ápr. 15. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha a makkot bekened valami sikamlóssal és ún fitymatornáztatást végzel, akkor ki tud tágulni műtét néljül is
2018. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszoló neked is így sikerült? kb mennyi idő? és köszönöm nem nagyon akarom magamat műteni és mit használjak ? és hol kenjem be vele?
2018. ápr. 15. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Mármint a fitymádat nem tudod a makk aljáig lehúzni, ugye? Én azt tenném ilyen esetben, hogy először diagnózist kérnék dokitól és terápiás javaslatot, az is lehet, hogy nem műt, hanem csak felír egy kenőcsöt.


Egyszóval NE kísérletezz házilag! Hátha felír krémet/kenőcsöt az orvos. Na meg esélyesen kapsz tőle korrekt diagnózist (valszeg fitymaszűkület). Talán.


De ha te nem vagy orvos, sem alternatív gyógyász, akkor sokkal inkább tippelgetsz, az esélyesen kockázatos.

2018. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Langyos szappanos vízzel kell mosni, nem kenegetni. Pl. kádban ülve, v. zuhany alatt ráfolyatva. És jó nedvesen, szappanosan elkezded mozgatni a bőrt Ha érzed, hogy megy, akkor tovább.
2018. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
A mutet nem fáj, ennek más modja nem nagyon van, kicsi korban lehetne kenni valamivel. Szerintem szolj a szuloknek, h muteni kene, inkább 13 evesen amikor még nem kellemetlen annyira. Ên 17 vagyok, nekem most mutottek. szuleim gyerekkorom ota tudtak h muteni kene, de csak most kerult ra sor.
2018. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és megyek akkor orvoshoz és kérek valami krémet meg ki próbálom azt a mosogatást kádban :D
2018. ápr. 16. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem, egyáltalán nem kell csonkító műtét. Még ha vízben vagy sikostva sem javul a dolog akkor is használ a szteroidos krém.
2018. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ha rövid a fék akkor azt hiába mosod
2018. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!