Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gennyes pénisz, talán fertőzés...

Gennyes pénisz, talán fertőzés vagy csak irritáció?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt semmi gond. A tegnap elég stresszes voltam és szinte végig fogdostam a péniszem, lehet olykor elég durván, így próbáltam levezetni a stresszet (máskor is szoktam néha), de tegnap nagyon túlzásba estem. És ha ez még nem is lett volna elég, nem is fürödtem az este, mert hulla fáradt voltam. Ma reggel is azon kaptam magam hogy fogdosom (ma is eléggé streszeltem) és kezdett már kicsit zavarni, nem esett már túl jól. Később észrevettem hogy valami folyadék is kifolyt, és a bőr a makknál nagyon piros. Vizelésnél nem irritált eddig, bár kevés folyadékot is fogyasztottam. Nemrég eljutottam végre oda hogy jól megmossam, nem igazán történt változás. Néha kicsit diszkonfort érzetet ad és folyik egy kevés válladék. Nem mellesleg beteg vagyok (valami nátha), és kevés vizet is ittam tegnap. Vizelésnél eddig nem volt semmi kellemetlen érzés.

Szerintetek ez csak azért van mert megirritáltam azzal hogy annyit fogdostam, vagy valami fertőzés is állhat a hátterében? Mit javasoltok? Várjak még, vagy doki kéne? Köszi szépen! 19F



2018. máj. 1. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
90%

Igen, "megirritáltad"a nagy valószínüséggel taknyos kezeddel!

Fordulj orvoshoz!

2018. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!